Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért tölt irgalmatlanul...

Miért tölt irgalmatlanul sokat, ráadásul beszélgetés közben a witcher 3 ps4-en?

Figyelt kérdés
Kb 1 napja lett leszedve, addig hozzá se nyúltam, viszont rögtön feltünt mikor elkezdtem, hogy nem elég hogy alapból is sokat tölt, de még a beszélgetéses cutscenek közben is elhomályosodik a kép, és tölt, nem is keveset, akár 2x, 3x is. Hogy tudnám ezt orvosolni? Le kéne szednem hozzá valami patchet? honnan? Előre is köszi

2021. jan. 13. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:

A PS4 menüjében, ha rámész a játékra és megnyomod az Options gombot, ott van olyan, hogy Frissítések keresése. Bár szerintem javításokkal együtt tölti le.


Egyébként tuti letöltötte teljesen? Mert, ahhoz, hogy elkezdhess vele játszani, sok játékot le sem kell tölteni teljesen.


Van rajta más játék? Azzal nincs gond?

2021. jan. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, megpróbálkozok vele :)

Valószínű hogy teljesen letöltött, mert mikor elindítottam már nem töltött rajta semmit, egyszerűen rámentem és már játszottam.

Semmilyen más játékkal nem csinálja ezt egyébként, csak a witcher :\

2021. jan. 13. 23:09
 3/8 A kérdező kommentje:
Rámentem a frissítések keresésére, de azt írta hogy nincsenek frissítések, minden napra kész, de még mindig csinálja :\
2021. jan. 14. 20:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha gyors a neted és nem okoz nagy gondot, töröld le és töltsd le újra. Más ötletem nem nagyon van. :(
2021. jan. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már kétszer újratelepítettem ma, de sehol semmi javulás. Gondolkodtam rajta hogy inkább kivágom az ablakon a fenébe, de az méginkább nem lenne megoldás ¯\_(ツ)_/¯
2021. jan. 16. 18:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát az semmiképp. :D
2021. jan. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A játék elején nekem is volt ilyen sajnos(ps4en) aztán kb fél óra játék után már minden jó volt
2021. febr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Fu, ez a kérdés se ma volt :D

Egyébként igen, ez volt nálam is a megoldás.

2021. febr. 20. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!