Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem lett volna ez sokkal...

Nem lett volna ez sokkal epikusabb befejezése a GTA Vice City-nek?

Figyelt kérdés
[spoiler]Mindig azt gondoltam hogy olyan egy elfuserált befejezése van, hogy kb egyedül lehentel egy sereg olasz gengsztert, miközben annyi mindent csinált Vice City-ben. Mennyivel menőbb befejezés lett volna, ha valamilyen formában megjelennek segíteni a kubaiak, Cortez emberei, a motorosok, Phil Cassidy a végső leszámolásban. Szerintem sokkal menőbb lett volna.
2021. jan. 14. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A Scarface című film állt a háttérben.

Ennyi

2021. jan. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Az a baj hogy egy játékról beszélünk, nem egy filmről. Egy filmben ez tökéletesen működik amit írsz, de egy játékban, ahol küldetések vannak, és az utolsó küldetés értelemszerűen kihívást kell hogy jelentsen, nem működik hogy megjelenik 60 segítő és 10 másodperc alatt nyertek.
2021. jan. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most pont úgy mondod, mintha nem lehetett volna technikailag megoldani, hogy ettől még ugyan úgy meg legyen a kihívás, ne viccelődjünk már. :D
2021. jan. 14. 21:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Szép volt szerintem igy is.
2021. jan. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én úgy emlékszem Tommynak nem volt szándékában megölni Sonyt. Mikor kiakarta fizetni a tartozást ellene fordult Lance és el

akartak venni mindent tőle. Ezért alakult ki a lövöldözés.

2021. jan. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rosszul emlékszel. Tommy át akarta verni Sony-t azzal hogy hamis pénzből fizeti ki a tartozást. Egyébként is látszott már a történet elejétől, hogy csak kihasználják Tommy-t, és ezzel ő is tisztába volt.
2021. jan. 15. 08:06
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Uh.. látszik milyen régen játszottam vele :D
2021. jan. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!