Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért szaggat a Forza horizon...

Miért szaggat a Forza horizon 4? (Xbox Series s)

Figyelt kérdés
Megfigyeltem egyébként csak néha csinálja de úgy laggol hogy nagyon gyorsan megindul az autó és eldob például az árokba nem tudom hogy ez egyáltalán lagg e... De szerintem valami olyasmi tehát az autó ilyen hirtelen mozdulatokat tesz néha.. egyébként a konzol nem régi körülbelül egy hetes
2021. jan. 18. 08:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és csak ennél az egy játéknál csinálja
2021. jan. 18. 08:46
 2/7 anonim ***** válasza:
És minden autóval előfordul, hátsókerekes, elsőkerekes, négykerék-hajtású, stb?
2021. jan. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is elő szokott fordulni PC-n. Szerintem a szerverek szarnak be, nem tudják szinkronizálni a dolgokat. Nagyon idegesítő, mikor ranked verseny alatt történik.
2021. jan. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De én csak a gépi ellenfelek ellen megyek
2021. jan. 18. 09:32
 5/7 anonim ***** válasza:

De Live-od van? Attól, hogy nem játszol igazi ellenfelekkel, még online vagy, és egy-egy online session-be történő bekerüléskor bizony "röccen" egy ideje a játék, ami akár okozhatja az általad írtakat (bár nálam ennyire nem durva az effektus - szintén Series S).


Verseny közben viszont ilyet nem kéne csinálnia, ha nem csak a szabad barangolásban van ez, akkor passzolok.

2021. jan. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom mi okozhatja de nemhinném hogy a konzollal van a baj...mert kb 2 hetes..
2021. jan. 22. 13:29
 7/7 LakatosAnonymus ***** válasza:
Nagy a pinged. Azaz, gyenge a WiFi, amit a konzol fog.
2021. márc. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!