Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miről szól a The Crew 2...

Miről szól a The Crew 2 single player része, hasonló, mint az első (beépülős, sok versennyel), milyen?

Figyelt kérdés
2021. jan. 19. 14:18
 1/9 A kérdező kommentje:
Tehát az egyjátékos része (ami elvileg coopban játszható)?
2021. jan. 19. 14:18
 2/9 anonim ***** válasza:
Trágya, sokkal rosszabb mint az 1-es, 1 óra alatt elegem lett, máig sajnálom a kidobott pénzt (pedig 80%-os leárazáskor vettem meg). Játssz Crew 1-et vagy Forza Horizont.
2021. jan. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Írnál róla milyen? Elvileg van benne vizi jármű, légi jármű stb.
2021. jan. 19. 15:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Uhh nincs nagy kedvem. :D Ocsmány 90-es évek-beli grafika, az autókat nem lehet úgy tuningolni mint a Crew 1-ben (pl Raid stb), egyáltalán semmi élvezetes nincs benne, meg kb semmi sztori, csak a térképen levő versenyeket letudni.


Nézz pár gameplay videót, pl:

https://www.youtube.com/watch?v=HN5F7_uHOjU


Ja, van repülő, de billentyűzettel nem lehet irányítani.

2021. jan. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi és a versenyek nem változatosak? Van benne autótuning? Elvileg a Driver: San Francisco fejlesztői csinálták (Reflections + Eden Games = Ivory Tower), akiknek van tapasztalatuk autós játékokban. Nézek videókat is.
2021. jan. 19. 15:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem megvan nem mondom hogy rossz de nem is jó, versenyek nem olyan változatosak és megunhatóak, autót csak akkor tudsz tuningolni ha kapsz hozzá alkatrészeket verseny után(sebességváltó, motor, gumi stb), de viszont optika tuningot alapból tudsz a járműre tenni mert ad a játék. Repülő meg a csónak buta nagyon, én őszintén azokkal nem is játszottam csak ha muszály volt. Multi meg egyszerűen gyalázatos, PS4-en tolom de mire talál versenyre embert megunom a játékot mert annyit kell várni, ja meg ha talál is nem egyenlően dobja be a járműveiket hanem össze-vissza úgyhogy ha nem vagy szerencsés és bedob egy nagy szintűt akkor onnantól vesztettél is. Irányítás még kontrollerrel is nehézkés úgyhogy billentyűzettel neki se állj.
2021. jan. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A sztori miatt megvenni felesleges vagy van annyira jó a multipalyer hogy csak azért? Teszteknek nem hiszek inkább a saját tapasztalatnak, de mivel nem tudom kipróbálni ezért megkérdezem.
2021. jan. 20. 02:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Multi esetleg úgy jó ha haverokat meghívod crew-be, de mint írtam a coop verseny elég gyatra ha random tolod. Amúgy van demo ami ingyenes és ki tudod próbálni.
2021. jan. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. jan. 20. 23:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!