Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi történt az artifact fegyver...

Mi történt az artifact fegyverekkel a Legion után? Következő kiegészítőkben már nincsenek benne vagy meg lehet szerezni?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a Legionban minden paladin ashbringerrel rohangált, sámánok meg doomhammerrel, ami elég hülyeség volt szerintem, azt se értem, hogy Thralltól hogy került a Doomhammer egy játékos kezébe

Legionnal nem játszottam, de végülis mi lett ezekkel a fegyverekkel a BfA-ban? Nem látok senkit sem aki használná



2021. jan. 20. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem játszok jelenleg, de haverom azt mondta hogy mentek a levesbe, nem lehet már őket használni.
2021. jan. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megszerezni meglehet, de inaktív a képességük, simán ki van szürkítve és alatta ott hogy legacy effekt
2021. jan. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mentek a levesbe ahogy a heart of azeroth is
2021. jan. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, Tirion Fordring legendás kardja, ami az egész wow történelemben több éven át központi helyet foglalt el, az Ashbringer most ott hever a bankomban, már nem jó semmire.

Szegény Tirion, tudhatta volna, hogy ha jobban szétnéz Azeorth térképén, és megtalálja Zandalart, ott bármelyik zöld minőségű, sehogy sem kinéző random dínó által kidobott életlen kard többször erősebb, mint az Ashbringer. :S A Lich King elleni harc is mennyivel könnyebb lett volna!

Szerintem kár volt ezt így behozniuk, hogy egy kiegészítőben "ez a világon konkrétan a legjobb fegyver amit csak a kasztod hordhat" => kövi kiegben kuka. Most meg "ez a nyaklánc konkrétan Azeroth, szíve, a bolygóé, amin élsz, a leghatalmasabb energia hordozója" => jé valami vámpír dobott nekem egy kis zöld nyakláncot, sokkal jobb.

Minden kiegészítőben egyre nagyobbat akarnak mutatni, egyre nagyobb dolgot akarnak bevezetni, hogy nagy legyen a hype, aztán meg idétlenül néz ki hogy a kövi kiegészítőben teljes mértékben hasznavehetetlen... :(

Most ez a "nagyot mutatás" éppen a túlvilág. De vajon mi lesz a következő kiegészítőben, ami még a túlvilágnál is nagyobbat tud szólni, hogy idétlenné tegye azokat a fegyvereket és páncélokat, amiket a túlvilágon szerzett a karakter?

2021. jan. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mármint szerintem sokkal elegánsabb megoldás lett volna, ha ezeket a "legjobb" dolgokat a lore valahogy elveszítteti velünk. Így érthető lenne, ha a következő kiegészítőben új dolog kellene a helyére.

Például az Ashbringert az után hogy használtuk egész Legion-ben, letennénk Tirion sírjánál tiszteletből, vagy például valahogy elpusztulna, de ne a táskában maradjon már úgy mint valami szemét.

Az Azeroth nyakláncot is valahogy "vissza lehetett volna adni" hogy stabilizáljon valamit Azerothban, vagy tudom is én, de ez így hogy ott van nálad, és azért nem veszed fel, mert egyszerűen rossz, nem túl elegáns lore megoldás :S

2021. jan. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!