Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Újoncként Warzone-t vagy...

Újoncként Warzone-t vagy Fortnite-ot kezdjem el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én teljesen kimaradtam ezekből a játékokból eddig és ha szembejött velem valami hír/videó én ignoráltam azt.


Ezért kérnék némi infót olyanoktól, akik esetleg mindkettővel játszottak már vagy mindkettőt ismerik valamilyen szinten, hogy miért pont a Fortnite-tal játszik vagy miért a Warzone-nal?


Egy-egy videót néztem eddig mind a két játékról egyébként, ahogyan játszanak vele.

Ez idáig a Warzone felé húzok, mert annak a grafikája közelebb áll hozzám, de alapvetően nincs bajom a másikkal sem.


Köszönöm előre is a tanácsokat.



2021. jan. 21. 16:50
A kérdező szavazást indított:
CoD: Warzone
Fortnite Battle Royal
15 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
cringe mindkettő! 10 éves vagy, vagy mi? De most komolyan! ugye tudod, hogy 16 éves kor alatt nem használhatod a gyakorikerdeseket. Anyukád megengedte, hogy ide regisztrálj?
2021. jan. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sajnos hibáztam abban, hogy nem írtam ki a kérdésemben, de aki fogyatékkal él és nem tudja értelmezni a kérdést az lehetőleg ne válaszoljon és tegyen fel értelmetlen kérdéseket.

Köszönöm.

2021. jan. 21. 17:20
 3/8 anonim ***** válasza:
9%
10 évesen nem való ez neked még
2021. jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy hogyan jön ide az életkorom. Mi köze annak a kérdésemhez és neked mi közöd ahhoz?

Egyikkel sem játszottál még és nem tudsz értelmesen kommunikálni, akkor lehet továbbállni.


Remélem azért lesz értelmes válasz is és nem csak egy unatkozó tizenéves kis troll ír ide.

2021. jan. 21. 17:50
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Hát a Warzone nem túl nagy eresztés, DE még mindig ezerszer jobb és értelmesebb mint a Fortnite. Ha értelmesebb játékra vágysz mindenképp a Warzone-t ajánlom. Fortnite-al főleg csak a kis 8-12 évesek játszanak, ebből kifolyólag gondolhatód hogy milyen a Community-je... Ez ugyan nem a játék hibája, de maga a Fortnite sem 1 túlzottan jó alkotás. Fiataloknak időt elütni jó és kész. Warzone inkább már az érettebb korosztálynak való. Ahogy írtad is hogy Warzone felé húzol, jelzi hogy te már túl vagy azon a korszakon ahol a Fortnite le tudna kötni téged.
2021. jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%

Na az elitista gyökerek megint előbújtak. Nem vagy különb attól hogy más játékkal játszol, sem a fortnite sem a warzone nem személyiségjegy - de még az apex sem.

Kérdező, ingyen van mindkettő, nem kell választanod, próbáld ki őket aztán meglátod hogy egyik, a másik, vagy esetleg mindkettő tetszik.

2021. jan. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm 5-ös.


6-os:


Ha itt többen ajánlották volna a Fortnite-ot érvekkel alátámasztva, hogy szerintük miért jó, akkor kipróbáltam volna, de így, hogy videók alapján a Warzone felé húzok, a szavazást is a Warzone nyerte és az egyetlen hasznos válaszoló is a warzone-t ajánlotta szerintem egyértelmű, hogy mit fogok kipróbálni, amint időm engedi.

2021. jan. 22. 18:43
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A fortnite ovisoknak valo. Idetlen rozsaszin figurakkal ugrabugralsz gagyi grafikaval. Olyan mint mikor veletlen a minimaxra kapcsolok.
2021. febr. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!