Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen a mostani állapotában...

Milyen a mostani állapotában a Ghost Recon: Breakpoint, mi a különbség a Wildlands óta ebben (egyjátékos sztori, szintfejlődés, online küldetések terén ámblokk: minden téren)?

Figyelt kérdés
Anno megjelenéskor elég rossz pontoakt kapott, a legjobb is talán 6 lett, ezért kérdezem, hogy megéri most a 4 napos ingyenes hétvégén letölteni, legalább a sztori érdekfeszítő, de érdekel minden észrevétel róla.
2021. jan. 22. 05:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Technikailag még mindig necces, a karaktereim állandóan egy helyben "korcsolyáznak" a földön, belesüppednek a talajba, stb.

Van egy-két jó sztoriküldetés, de alapvetően a nyílt világ felfedezése, bázisok elfoglalása van a középpontban.

A sokat szidott AI javult egy kicsit, már nem rohannak az elenfelek gondolkodás nélkül a vágóhídra, és ha hullát találnak, nem sétálnak odébb vállat vonva.

Az nagyon tetszik, hogy most már teljesen testre lehet szabni a nehézséget: a megjelenéskor őrjítő volt, hogy ötpercenként jött egy támadó drón, vagy helikopter, ami elől el kellett bújni. Ha akarod, ezt most teljesen ki lehet kapcsolni.

A "lootolás" teljesen értelmetlen: egyrészt az ellenfelek is veled fejlődnek, másrészt találsz egy bitang jó fegyvert vagy páncélt, és fél óra múlva találsz ugyanabból egy még erősebbet. De 50 óra alatt gyakorlatilag semmi különbséget nem vettem észre, minden ellenfél ugyanannyi lövéstől fekszik ki, mint a játék legelején, én pedig ugyanúgy sebződöm a jobb páncélban is. Szerencsére a lootolást is ki lehet kapcsolni, onnantól csak kozmetikai jellegűek a ruhák.

Mindent összevetve, nekem a Wildlands sokkal jobban tetszett, de most már a Breakpoint is élvezhető.

2021. jan. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!