Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Olyan autós játék ami nagyon...

Olyan autós játék ami nagyon valósághű?

Figyelt kérdés
Pontosabban arra gondolok, hogy a Hondaknál a VTEC is meg van csinálva, turbó hangok, stb. Szeretném azt érezni, hogy amikor egy Hondával versenyzek beüt a VTEC és elmegyek mindenki mellett :D

2021. jan. 24. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Nézd meg a Grid játékokat, ott nagy hangsúlyt fektettek ezekre, bár lehet az általad említett autó nincs benne.
2021. jan. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A sima GRID nevű játékot kijátszottam már régebben, abban nem tapasztaltam ilyeneket ha jól emlékszem, de élveztem. Megnézem a többit, köszi.
2021. jan. 24. 08:41
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Gran Tourismo, Asetto Corsa
2021. jan. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Forza Horion 4-ben is lehet van, mármint Honda, fejböl meg nem mondanám.
2021. jan. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez a VTEC-dolog honnan jött? Megrögzött Hondás vagyok, a VTEC szériából tulajdonosa voltam már Civic Type R-nek (ezt hajtom most is), Integrának és Legendnek is, de soha az életben nem érzékeltem olyat, hogy "beüt a VTEC és elmegyek mindenki mellett". A Type R-nél igen, de ott a turbó tette a dolgát, nem a VTEC.

A Forza Motorsport 7-ben eléggé jól sikerült a Civic irányítása és menetdinamikája is. A Gran Turismo Sport-ban so-so. A többi, élethűnek tartott szimulátorban nem szerepel egyik VTEC Honda sem, hacsak nem rajongói modként.

2021. jan. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
A VTEC az inkàbb azt biztosítja, hogy magas fordulaton is kellöen töltödjenek a hengerek üzemanyag-levegö keverèkkel ès a nyomatèk magas fordulaton is rendelkezèsre àlljon. Nem? Nekem Honda civic em van de nem VTEC motorral. Kivàncsi lennék hogy mi a különbség a kettö között....
2021. jan. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6: Így van, a nyomatékgörbe a különbség, nem érzed úgy, minthe "elfogyna" az autó a fokozat vége felé.
2021. jan. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
#7köszönöm
2021. jan. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Asetto Corsa
2021. febr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!