Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki eltudja magyarázni a...

Valaki eltudja magyarázni a Hitman játékok történetét?

Figyelt kérdés
Szeretem a Hitmaneket, csak sajnos nem igazán figyeltem a storyra mert akkoriban még szinte egyáltalán nem tudtam angolul, az újabbak történetére meg már szinte megszokásból nem figyeltem. Ez egészen addig így is volt amíg elkezdtem nézni egy Hitman 3 végigjátszást, ahol felkaptam a fejem a történetére, ami elég érdekesnek tűnt. Elkezdtem picit kutakodni, hogy mi állhat az egész mögött, de sajnos nem jártam nagy sikerrel. A legtöbb dolog amit találtam, az vagy nagyon eltért a tárgytól, vagy csak a 2016-os játékig ment el, de a legtöbb az a kettő keveréke. Az összes dolog amit tudok, az annyi, hogy Agent 47 egy clone, de hogy hogy került össze Dianaval meg ilyenek arról fogalmam sincs.

2021. jan. 25. 01:17
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Nekem elég alibisztorinak tűnik, hanyagolható. Talán sokszor retconolták is.
2021. jan. 25. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az egészet, egy kommentben? Inkább nem.
2021. jan. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!