Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek 22 évesen gáz...

Szerintetek 22 évesen gáz lenne megvenni a Lego Lamborghini Sián-t?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a dobozás 18+ felirat díszeleg, de szerintem az inkább csak marketing trükk.

2021. jan. 25. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne? Kinek mi okoz örömöt?
2021. jan. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Nyugodtan.
2021. jan. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha gáz lett volan is megvettem volna, nagyon megszeretném építeni. Azért így nyugodtabban fogom megvenni.
2021. jan. 25. 18:22
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Nézz körül az idegen nyelvű LEGO Youtube csatornák között! 30-60 éves, családos férfiak is legóznak. Csak Kelet-Európában tartja magát még mindig az a primitív nézet, hogy a játék gyerekeknek való.
2021. jan. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Itt Kelet-Európában sok mindenre igaz a primitív nézet.
2021. jan. 25. 18:25
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem nincs nálunk ilyen nézet.
2021. jan. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6: Jaj, dehogy nincs, idősebbeknél pláne, de még a fiatalabb generációban is! Huszonévesen ha felviszel a lakásodba egy csajt, és meglátja, hogy játékok állnak a polcodon, tutira beleköt, hogy "Te ilyenekkel játszol?", vagy "Ez az öcséd szobája?". Ne a saját ismertségi körödből indulj ki, az átlagember iszonyú maradi.

Főleg akkor tűnt fel a különbség, mikor Németországban éltem: az átlagos német családban 20-30 féle társasjáték van otthon, és aktívan nyomják is, mindegyik korosztály! Azelőtt még soha nem láttam olyat, hogy tizenéves lányok összejönnek estére, és telefonbámulás helyett társasoznak a konyhasztalnál.

2021. jan. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne azzal foglalkozz h ki mit gondol, ha szereted hajrá.
2021. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

30+ évesen vettem az első igazi LEGO Technik készletemet, egy darut.


Azóta figyelgetek LEGO-s oldalakat, tőlem idősebb emberek is ezerrel tolják, Youtube csatornán live meg minden.

2021. febr. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!