Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánlanátok valami vagány...

Akyboth8 kérdése:

Ajánlanátok valami vagány ONLINE stratégiai játékot?

Figyelt kérdés
Amit a legtöbben nem szeretm pl: forge of empires meg clash of clans, hogy az egyszégeket fejleszteni kell, nem pedig az egységszám a nyerő, pl Grepolis, a Grepolis jó is lenne, csak túl régi, nagyon elavult.

2021. jan. 27. 13:13
 1/7 trichard2001 ***** válasza:
Majd ha nem jön rá több válasz, emeld ki ezt a kérdést, engem is érdekelne.
2021. jan. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amúgy találtam rá választ.:D Úgy hívják stock market.
2021. jan. 30. 14:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a Grepolist még azelőtt szerettem, hogy ezt a sok újítást behozták. 2008 asszem akkor kezdtem. Volt egy zsír klánunk. Sacred Soldiers. Abból lett a NoName. A világ 3. legjobbjai voltunk (már nem tudom melyik világ volt ez). Szép idők voltak azok. Aztán bejött az okostelós korszak. Nem lephettél meg senkit, mert amint mondjuk este támadtad, ő kapta az értesítést telóra. A meglepetés elúszott. Nekem akkor lett vége a grepós korszakomnak.
2021. febr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Grepolist tudom ajánlani. Igaz, arany nélkül lassan lehet fejlődni.
2021. nov. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

3-as válaszolóval talán még találkoztam is .. :) Én is olyan tájt kezdtem el játszani vele, még az alpha szerveren. Akkor összesen 2 vagy talán 3 szerver volt. Teljesem más volt a játék, mint ma. Rengeteg új baromságot hoztak be, pedig tökéletes böngészős játék volt.

Én akkor hagytam abba, amikor behozták azt a nagy újítást, hogy lesz minden szervernek "vége", vagyis meg kellett építeni a szerveren a világ 7 csodáját vagy mit és amelyik szövinek ez sikerült, az nyerte meg a szervert.

De ahogy látom, ezt az újítást már azóta kukába is dobták. Most is felnéztem az egyik szerverre, hát mit ne mondjak, eddigi első tapasztalatok azok, hogy a játék tolja a pofádba az arany vételét, ellenben ha a súgóban akarok olvasni a sok újításról, az hiányos, tele van hibával és maga a játék is elég sivár. Hát most irány új embereket megismerni, kezdeni mindent előről .. hátha tud még egy kis játékélményt nyújtani ez a böngészős éra. Aztán ki tudja, lehet pár nao után rájövök, hogy ez az egész már csak árnyéka régi önmagának ..

2023. ápr. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös. Asszem Delta volt a világ amiben toltam (akkor), de nem mernék rá mérget venni.

Akkor még volt értelme megtervezni egy-egy foglalást. Ki kellett ismerni, hogy az adott ellenfél mikor nincs fent, mikor érdemes támadni, lázitani (ha volt a világban), stb. Amikor már az okostelóra érkezik az értesités, hogy inditja a támadást valaki, már elveszik a varázs. Nincs meglepetés. Én is kb ilyen 30 város körül voltam, de hát... meguntam. A klán is kicsit szétesőben volt, és akkor voltam érettségi előtt. Most meg meló mellett nincs esély. Pedig 4 éve is kezdtem egyet, de már nem olyan volt, mint régebben. Pedig szerintem most sem rossz, csak meg kéne szokni. Azoknak jó, akik egész nap ott tudnak lenni, ha kell. Ha megnyerem a lottót, lehetséges, hogy elkezdem, de úgy komolyan :)

2023. ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem olyan 50 városom volt, amikor ráuntam. Szerencsére nekem időm és munkahelyem engedi, hogy gyakran felnézzek. Azért még most is vannak sokan, akik nem használják az appot .. hát ez van, ilyen világot élünk. De ugye ezzel az is jár, hogy az értesítés neked is jön ha történik valami :)
2023. ápr. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!