Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehetne megoldani ezt a...

Hogy lehetne megoldani ezt a problémát?

Figyelt kérdés
Tegnap megvettem a GTA San Andreas játékot pc-re,viszont csak ma tudtam (volna) játszani vele.Beléptem a bejátszásig semmi gond nem volt,de aztán mielőtt fel kéne pattanni a fajtára azt tapasztaltam,hogy olyan mintha egér nélkül játszanék.Menüben és a többi játéknál semmi gond.GTA V hibátlanul fut szóval nem hiszem,hogy a géppel lenne gond.Láttam más kérdésekben 2 javaslatot amit ki is próbáltam,de semmi (mousefix,kompatibilitás meg a feladatkezelős dolgot próbáltam).Aztán letöröltem újra tettem és működött még meg is örültem xD csak túl érzékenynek észleltem mondom állítok rajt ,de aztán mégse állítottam,de mire vissza léptem megint semmi.Nagyon megköszönném,hogyha sikerülne valamit kifundálni,mert a nosztalgia miatt (is) nagyon szeretnék játszani vele.Win10 van a gépemen viszonylag nagyon friss,úgy értve,hogy nem rég lett rátérve, hisz most vásároltam a gépet.

2021. jan. 27. 23:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Milyen verziót vettél meg? Steam? RGL?

RGL-nél inkább pörög a kamera, mert egy rakás fos

A Steam-es verzióból 18 zene el van távolítva, és még modolni sem lehet (De az eredeti mentésekkel sem kompatibilis)

Mivel megvetted, ezért letölthetsz tört verziót legálisan, ezért töltsd le a HOODLUM verziót

[link]

2021. jan. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Rockstar Game Launcherben vettem és pontosan ezt tapasztalom,hogy csak pörög.Tehát ha letöltöm a tört verziót jó lesz utána?Miben különbözik a tört verziót?
2021. jan. 28. 10:45
 3/15 anonim ***** válasza:
A tört (HOODLUM) verzió a GTA San Andreas vanilla (eredeti) PC kiadását tartalmazza, amiben harmadannyi glitch van, mint az újabb verziókban, valamint 18 zene hozzá lesz még rakva, aztán telepítsd fel a SilentPatchet, ami a hátralevő bugokat javítja
2021. jan. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Rendben nagyon szépen köszönöm a segítséget!Esetleg ha elakadok,itt megtalállak vagy írhatok üzenetben?
2021. jan. 28. 10:51
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen
2021. jan. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Rámentem a linkre,jobb oldalt találtam olyant,hogy download optiopns és ott vannak fájlok amiket le töltöttem.Az exe-nél azt írta ki,hogy vorbisfile.dll és még egy dll hiányzik.Lehet,hogy rosszat töltöttem le,de nem találtam HOODLUM nevezetűt.Esetleg ebben tudsz segíteni?
2021. jan. 28. 11:51
 7/15 anonim ***** válasza:
ISO image?
2021. jan. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Silent's ASI loader feltelepítése

Csak így fog működni a SilentPatch

2021. jan. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
1 órája meg se mozdult az ISO letöltés és megszakítottam mert mindjárt megyek dolgozni :D de letöltöm mindenképp.Ezenkívűl akkor még a Silent ASI is kell?Azt megtalálom a weboldalon vagy keressek rá neten?
2021. jan. 28. 11:58
 10/15 anonim ***** válasza:

Kell majd, igen

[link]

2021. jan. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!