Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FiveM RP-ben van pár szerver,...

FiveM RP-ben van pár szerver, ahova ki van írva, hogy a cheaterek ellen jogi lépéseket tehetnek, ott mennyi kárt számítanak fel meg hogy jelentenek fel?

Figyelt kérdés
"berakott mindenkit közmunkára"? vagy hogy? én még kezdő vagyok a csalásokban, de hallottam ilyenről, hogy adószámos ászf szerókon ilyet nem szabad, de mégis mennyire becsülik az anyagi kárt ilyen lutri szervereken? találkoztam olyan szerverekkel, ahol jó a konfig és meg se lehet ilyeneket csinálni, amiket én szoktam az ingyenes csalásommal...

2021. febr. 2. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Első sorban is.. ha maga a fő cég ami multi milliárdos és csalás után csak banolnak és nem jelentenek fel, pedig nem csak csaltál, de még a játékot is módosítottad amit nem lehet. Akkor egy olyan szerver, hogy jelenthet fel ami illegálisan működik egy olyan fiveM-nek nevezett klienssel ami nem csak kéri, hogy módosítsd a játékot, de még az eredeti játék online részét is károsítja pénzbeli szempontból IS?! Ha esetleg feljelenthetnek akkor ők húzzák a rövidebbet. Ha nagyon bele megyünk te megkapod a kis "jutalmadat" ők viszont bezárnak és perkálhatnak is egy multi milliárdos cégnek, anyagi károk miatt.


Másodjára pedig bzdmeg mert csalsz.

2021. febr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1-es kösz a választ. amúgy online-ban van csomó megvett dolgom és csak fiveM-re megyek fel szórakozni mert nem szerintem gáz az egész.
2021. febr. 2. 22:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Természetesen az kimarad, hogy egy olyan szerver aminek még adószáma is van nyugodt szívvel lehet jelenteni a rockstar felé, hisz nem csak megkárosítják, de még pénzbeli hasznuk is van belőle. Az ilyen jelentésekért jutalmat is kaphatsz, bár erről eddig csak hallottam.
2021. febr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2021. febr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!