Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri megvenni a forza...

Megéri megvenni a forza horizon 4 et?

Figyelt kérdés

A need for speed heat olcsobb joval és szerintem jobb is ,a miami hangulat nagyon jo és párhuzamosan a rendörség is jelen van.

A forza horizon 3 szintén olcsobb

ott sincs rendörség de szintén az ausztrál feeling nagyon jo,a forza 4 nagy-britanniai hangulata nem a legjobb..


2021. febr. 4. 08:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ég és föld a két játék, főleg tartalomban és technikai megvalósításban.
2021. febr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szempontból "éri meg"? Sosem értettem ezeket a kérdéseket, hogy egy játék "megéri" vagy sem... A forza egyjátékos feladatai, küldetései nem túl érdekesek; de pl nagyon jó multiban más játékosok ellen versenyezni, egyedül vagy csapatban, vagy playground-on hülyülni... A grafika is jó, jól lehet benne autókázni a haverokkal. Nekem amúgy mindig a TDU1 marad az etalon az autós játékok között, de a Forza is nagyon ott van.
2021. febr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hogy érted ég és föld a 3 és 4 között nem nagy a különbség és szerintem a 3 jobb hangulatu.

Azon kivül a need for speed is miamiban játszodik és még rendörök is vannak.

annak ellenére a forza 4 drágább mint a kettö együtt.

2021. febr. 4. 13:49
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szezon és a fazon ekverése: Hangulat szubjektív dolog, a másik két szempont amit írtam viszont összehasonlítható.
2021. febr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

tartalom és technika szinten is majdnem semmi a különbség

csak szerintem a 3 ba jobb a hangulat.

azon kivül több mint duplája

Aki megunta a 3 at az a 4 et is megfogja unni föleg hogy még drágább és nem annyira hangulatos.

És a nfs is szintén nagyon jo szabad autos játék ami párhuzamosan a rendörökkel is küzdeni kell.

2021. febr. 4. 14:32
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire megvan a véleményed akkor nem értem minek kérdezel minket? FH4, tartalom mennyiségében FH4 elég amgasan a másik kettő fölött van, azt meg másodszorra írom le, hogy a hangulat szubjektív, tetszik, vagy nem tetszik, de nem összehasonlítható. Na ennyit erről.
2021. febr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fh3 tetszet a legjobban ezek közül.
2021. febr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Need for speedet összemérni forzával olyan mint a szardíniát a biciklivel-értelmetlen. A forza szerintem megéri. És 560 óra után kezdtem azt érezni hogy már monoton. Mondjuk már nem is nagyon volt mjre gyűjtsek,mindenem megvolt benne es valószínű ezért. 560 óra kb 2 hónapja volt azóta max 10-et tettem bele. Igazából mar csak játszok mert neha megjon a kedvem driftelni vagy tuningolni. 700 autóval és 35 millióval mi mást is csinálnék. Na mindegy a lényeg hogyha imádod az autókat kötelező darab a forza. A need for speed sem rossz,de én hamar meguntam. Ha jól tudom tavaly karácsony óta 50 órát jatszottam az nfs heat-tel. Azóta nem igazán nyomom. De ajánlom mindkettőt,de inkább a forza márcsak a realítása miatt is
2021. febr. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ertem
2021. febr. 16. 16:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!