Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mik azok a varázslatrekeszek?...

Mik azok a varázslatrekeszek? Mire jók? Mire kell használni őket? Hogyan kel használni őket? Hogyan fejlődik? És minden amit tudni kell róla.

Figyelt kérdés

Ha minden jól megy akkor ma este fogom játszani az első Dungeons & Dragons kalandomat.

Áttanulmanyoztam az egész szabálykönyvet amit a kezdőkészlez tartalmaz, de csak egyetlen egy dolog van amit egyszerűen nem tudok megérteni és nem tudom hova tenni.


A varázslatrekeszek.


Azért is létfontosságú számomra ez a kérdés mivel varázslót választottam magamnak (igen tudom hogy nem azzal érdemes kezdeni, de erre esett a választásom)


Értem hogy a varázslónak be kell készítenie a varázslatait és, hogy csak hogy csak olyan szintű varázslatot használhat amihez van rekesze. Viszont szabálykönyvben ennél többet nem tudtam meg ezekről a rekeszekről. Hogy ez most konkrétan milyen célt szolgál. Az is ott van hogy 3.szinten tudok használni már 2.szintű varázslatokat, nade az nincs leírva hogy a rekeszeim hogyan fejlődnek vagy mikor kapok, így nem lehetek benne biztos hogy használhatom a 2.szintű varázslatot mert nem tudom hogy van-e 2.szintű rekeszem hozzá mert alapból nem tudom semmit ezekről a bizonyos varázslat rekeszekről.


Valaki legyen szíves és nyissa fel a szememet ezzel kapcsolatban, előre is köszönöm a válaszokat.



2021. febr. 4. 10:39
 1/1 A kérdező kommentje:

Most már tisztában vagyok hogy hogyan fejlődik viszont azt továbbra sem tudom hogy csak előkészített, a varázskönyvemben nem szeplő varázslatokért kell elköltenem egy rekeszt vagy a varázskönyvemben szereplőkre is.


ebben kérném még a segítségét valakinek.

2021. febr. 4. 12:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!