Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Help meeeeeee! Rainbow six...

Help meeeeeee! Rainbow six siege hibakód. ?

Figyelt kérdés

Szép jónapot mindenkinek!

Kezdeném a sztorit. Megvettem enebáról a Rainbow six siege-t, az összeget levonták a kártyámról. Ugye itt kódot kapok, amit megkaptam,(amúgy uplay-en kell aktiválni). Beillesztettem a kódot, csak ezt a hibaüzenetet adja ki:

A megadott kód nem használható fel a régiódban.

Aki tudná a problémára a megoldást annak megköszönném!És szükség esetén elverném a Rainbow-ba. A választ előre is köszönöm!



2021. febr. 5. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan kulcsot kell venned, ami nem régiózáras, vagy konkrétan a saját régiódban aktiválható.
2021. febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Szerinted ilyenkor buktam a pénzem és vegyek máshonnan?
2021. febr. 5. 22:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy mit vettél. Ha európai vagy globális kulcsot vettél és úgy nem aktiválható, akkor irány az ügyfélszolgálat. Ha szándékosan eltérő régióst vettél, ott nyilván nincs mit tenni. Az oldal egyértelműen jelzi, hogy aktiválható-e Magyarországon vagy sem.
2021. febr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ő mégegyszer kössz a választ csak ezt írja:This version of product can be activated in Hungary. Ilyenkor mivan?
2021. febr. 5. 23:12
 5/6 A kérdező kommentje:
Leesett én vagyok a hülye. Most olvasom hogy globális.
2021. febr. 5. 23:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az van, hogy a globálisnak hírdetett kulcs nem az volt. Vagyis irány az ügyfélszolgálat és kérj másikat, vagy kérd vissza a pénzed.
2021. febr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!