Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends 27N ( még...

League of legends 27N ( még csak hétfőn regeltem ,bármilyen hasznos linket tanácsot elfogadok az event belépők már megvannak.) Megpróbálok napi szinten egyre sürübben fent lenni rajta és fejlödni. ( ?! )

Figyelt kérdés
Szeretném ha minden idetartozó link , cikk, videó vagy forúm esetleg bármilyen hasznos dolgot aki tudd az ne tartsa magában. Hetente kb 3 vagy 4 napot dolgozok 12 órásban , de munka után is fent tudok lenni pár kör erejéig max éjfélig. Eddig legtöbbször botok ellen gyakoroltam és csak 2x voltam normálon, de inkább maradnék egydarabig botok ellen, hogy kiismerjem a karaktereket . Azért kezdtem el vele jatszani mert évek óta úgy éreztem, hogy hozzám a moba áll a legközelebb ami e-sport. 😊 Köszönöm mindenkinek aki tudd és szeretne linkelni nekem, hogy megkönnyítse nekem a keresgélésre szánt időt arra, hogy ti majd segitetek mi hasznosabb a rakásnyi linkekből amit feldob a google... etc
2021. febr. 6. 00:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Innen össze tudsz állítani build-eket. Tárgyak megismerése, melyik hősnek mi való, rúnák, stb...


[link]



Az jó hogy botok ellen tanulsz. De tényleg csak addig míg kiismered azt akivel majd játszani szeretnél. Mivel ismerkedésre jó a bot game, de magát a játékot "élesben" jobban meg lehet tanulni. Még ha elején szidnak is, hosszú távon sokkal hasznosabb lesz. Botok ellen szerzett tudás, más játékosok ellen nem sokat fog érni később. Ezért is mondom hogy csak a karakter betanulásig bot-olj. De kezdésnek mint írtam mindenképpen jó ötlet hogy velük gyakorolsz.


Illetve minden posztra 2-3 hőst tanulj meg használni. Mondjuk normál játékban nem, de pl Draft modban már bannol-nak hősőket. Ha teszem azt pont azokat bannolják ki akiket szeretnél játszani, nem árt ha van tartalék lehetőséged.

2021. febr. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok. Bocsi 2 link lemaradt. Este van már nekem 1 picit. xD


[link]


[link]

2021. febr. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Hallod, facebook telis tele van league of legends csoportokkal, inkabb oda menj.
2021. febr. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oda is fogok menni, de szeretnék több oldalon infórmálodni mert szerintem mindegyik oldalon különféleképpen közelitík meg a dolgokat. Köszönöm a válaszolat most éjszakásban amíg nincs feladatom tudok mit olvasni meg gyorselérésbe rakni linket.
2021. febr. 6. 01:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, én tefonon szokram nézni.

Van egy alkalmazás ami minden patchbe frissül.

Le írja ki-ki ellen rossz, a buildet, a rúnát, kezdő itemet stb és még sok infót.

Catalyst a neve, nemtudom akik mar regebb ota jatszanak hogy tenyleg jo-e, nekem bejott es mar 94es szintu vagyok

2021. márc. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!