Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell beállítani az...

Hogyan kell beállítani az auto clickert, hogy ha leteszem kicsibe a játékot akkor ne jelenjen meg minden auto klikkelésnél az ablak egy pillanatra?

Figyelt kérdés
Mert igy hiába teszem le kicsibe semmit sem tok csinálni se filmet nézni se böngészni, annyira idegesítőek a felvillanások.

2021. febr. 8. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen az, mikor valaki olyan ostoba, hogy csalni sem tud rendesen.
2021. febr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ha a UI-on kattint, akkor kell neki a UI.
2021. febr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy csalás lenne, fogalmad sincs milyen játékról beszélek, de nekem is lenne egy megjegyzésem, az ilyen embereknek talán nem kéne a gyakorin fent lenni, mert a fikázásból még soha senki nem tanult, ha viszont annyira szánalmas az életed hogy ez okoz kielégülést kérlek oktass még
2021. szept. 16. 09:07
 4/6 A kérdező kommentje:
2/3 köszönöm a válaszod
2021. szept. 16. 09:11
 5/6 A kérdező kommentje:
valamit elnéztem , 2/4 "Sehogy, ha a UI-on kattint, akkor kell neki a UI." ezzel legalább tanultam valamit :) köszi ment a zöld kéz ;)
2021. szept. 16. 09:13
 6/6 A kérdező kommentje:
ja értem mindig változik a szám :)
2021. szept. 16. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!