Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legolcsóbb VR szemüve...

Melyik a legolcsóbb VR szemüveg PChez?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem hogy venni szeretnék egy VR szemüveget csak nem tudom hogy melyik éri meg jobban és hogy melyik a legolcsóbb ami meg is éri.

Esetleg tudnátok mondani jó és olcsó VR szemüveget?

Half life Alyx-al és egyéb VR játékokkal szeretnék játszani.



2021. febr. 14. 09:11
 1/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
89%

es a geped biztos megfelel hozza

mert a minimumhoz se olcso gyenge regi hardverek kellenek

de azert jobb toluk 1,5-2x erosebb...


nem csak szemuveg kell hanem ketkezes kontroler is, persze egyben vannak


nincs nagy valasztasi lehetoseged, amik vannak azokbol a legolcsobbat veszed...


Half-Life: Alyx VR headset compatibility:


Valve Index

HTC Vive / HTC Vive Pro / HTC Vive Cosmos / HTC Vive Cosmos Elite

Oculus Rift / Oculus Rift S

Oculus Quest (but only via Oculus Link)

All Windows Mixed Reality headsets


kell legyen usb 3.0 ad legalabb


es kell legyen DisplayPort od

2021. febr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Utána néztem és elvileg bírnia kéne a gépemnek.

RX 480 Nitro+ 8GB

Fx 8350 black edition 8 mag

16 gb ddr3 ram

Display portom és usb 3.0-ám van

Megnéztem a VR headseteket amiket küldtél és az Oculus Rift S az ami olcsóbb 300$ Forintban kb 107k. Szerinted mennyire éri meg ezt megvenni?

2021. febr. 14. 11:03
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#2 nem tudom, mint irtam amit arulnak azt tudod megvenni


az a baj hogy valamiert a vr head teren most elege stagnalas van, gondolom szinten azert amiert mas hardverekkel is gond van

meg amit mar eddig is mondogattak, a legerosebb hardverek se eleg erosek ahoz hogy megerje fejleszteni ra, nemhogy ugy hogy nagyobb legyen a felhasznaloi kozonseg

egy olcso budget gepeik vannak a legtobb jatekosnak is, es ok nem tunak kihasznalni

ezert nem eri meg a fejlesztoknek a vr dolgok es itt elsosorban programokra, szoftverekre jatekokra gondolj gyartasa,


nem tudom meg e erne 100ezret


olvasgas rola sokat elotte

prohardveren hatha irnak rola

vagy youtube videok is lehetnek rola

stb.

hogy meg e eri e arat


en is vr-oznák nagyon de en 1-3evet varok vele inkabb

addigra sok viz lefolyik dunan es akkor mind a pc/laptop mind a vr eszkozok uj generacioi jelenhetnek meg, illetve vr jatekok keszitese is beindulhat

igy nagy lesz a valssztek, lesz ertelme

2021. febr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen olvasgatok róla még előtte meg videókat is nézegetek. De jobban utána néztem és Magyarországon 190k szóval még odébb van a megvétele. :D Meg mire kigyűlik lehet jobb is lesz ilyen áron szóval lehet nekem is jobb lesz várni még egy kicsit :D köszi szépen a választ ment a zöldkéz :D
2021. febr. 14. 17:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Oculus Quest 2, akármelyik előző Oculust felejcsd el mert ha valami baja lessz nincs rá semmiféle támogatás alkatrész téren, ezt meg ráadásul tudod standalone is használni, PC-hez meg az Oculus Link kábellel.
2021. febr. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!