Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tényleg a Mafia III a sorozat...

Tényleg a Mafia III a sorozat leggyengébb darabja, ha igen, akkor miért?

Figyelt kérdés
2021. febr. 14. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen. Gyenge a story, amire még lehetne mondani, hogy kinek mi tetszik, de AAA játékhoz csúnya. A feladatok ismétlődnek. Minden feladat az, hogy menj oda és gyilkolj, és ez a storyban úgy néz ki, hogy 3x-4x elmész ugyan arra a helyre, ugyan azon a pontokon lévő ellenségeket legyilkolod majd elhozol egy tárgyat ugyan onnan. Volt olyan, hogy az autó kb 5 méterrel elöttem töltött be és emiatt neki is mentem...

Tele van ilyen és ilyen hibákkal. Legalább a Gunplay lett oké..

2021. febr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én imádtam a környezetet, a hangulatot, a zenéket, de még a fekete főhős ellen sem volt kifogásom. Viszont a játékmenet tényleg elképesztően repetitív volt, ez húzta le az egészet.
2021. febr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek, rettenetesen repetitív, el kell menj vmi helyre, Rambó stílusban megölni 100 embert (pl. egy gyárban, vidámparkban), ezt megismételni ötvenszer. Sztori kvázi nulla. Nem érdemes időt tölteni vele.
2021. febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hga m;gis rávenném magamat, akkor melyiket ajénlanátok, melyekben kevesebb a bug és jobban fut; Definitive Edition vagy sima?
2021. febr. 14. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Na ezt szeretem, mikor valaki kikéri az emberek véleményét, aztán úgy dönt, hogy ő mégis jobban tudja. Gondolom azt is hiába mondjuk, hogy melyik változatot torrentezze le, úgyse veszi figyelembe.
2021. febr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom jobban, csak megkérdeztem...
2021. febr. 15. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!