Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha régiókorlátozás miatt...

Ha régiókorlátozás miatt itthonról nem tudok letölteni egy játékot PS Store-ból, VPN-el vagy valahogy meg lehet vásárolni?

Figyelt kérdés

Kicsit pongyola megfogalmazás lett, de az érdekelne, hogy VPN használatával mondjuk meg tudok-e vásárolni pl. egy csak Japánban letölthető játékot a PS Store-ból? Vagy ha az adott régióban van ismerősöm, és ő bejelentkezik ott a fiókommal, meg tudja-e venni?


Egyrészt az tehát a kérdésem, hogy ez egyáltalán lehetséges-e, másrészt ha igen, a Playstation ezt mennyire szankcionálja, mondjuk fiók-törléssel vagy ilyesmivel?


Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni!



2021. febr. 15. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Ha online jelenlétet igényel a játék, vagy felhőbe ment, akkor CSAK VPN-el tudsz ezen túl játszani rajta, mivel régió specifikus. Ha offline, akkor talán elfut itthon is.
2021. febr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
csinálsz magadnak japán account-ot
2021. febr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ennyi. Csinálsz egy japán profilt és vásárolsz ott.
2021. febr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

És egy japán profilból hogy oldod meg a fizetést? Nem hiszem, hogy elfogadja a magyar bankkártyádat (nem próbáltam, de ők sem teljesen hülyék szerintem). Leginkább ez az oka szerintem, hogy ezek az áruházak nem engedik a régiót elfedő fizetési módokat (pl. PayPal).


Talán a legjobb mód, ha ott élő ismerős veszi meg neked a saját fiókjával ajándékba, ez talán működik.

2021. febr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
PS Store-on is lehet PayPal-lal fizetni, de ha azzal nem sikerül, akkor vesz japán feltöltőkártyát.
2021. febr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!