Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak egy profilra érvényes?

Csak egy profilra érvényes?

Figyelt kérdés

Sziasztok...Xbox 360-om van...

Ma vettem Xbox Live Gold-ot....

Nekem is,apukámnak is,tesóimnak is van saját profilja...ha az én profilomon aktiválom a kódot,akkor csak az én profilomon fogunm tudni GtaV-Onlineozni?


2021. febr. 15. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Természetesen igen. Egy fiókon csak 1x lehet aktiválni 1 kódot. Azaz ha te fiókodon lesz használva akkor apád és tesódnak is meg kell vennie sajátjára(már ha mindhárman egyidejüleg akartok egymással játszani). Ha 1 fiók elég nektek online-ra(azaz tiedbe vagy akiébe aktiváljátok) akkor elég 1 fiókba közösködni.
2021. febr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha esetleg arra gondolsz, hogy valamelyik profilon aktiválod a Live Gold-ot, akkor azt a többi profil is megkapja, akkor - legalább is One-on - a többi profil is megkapja (ha a Live Gold előfizetőnek az adott konzol az elsődleges eszköze - ilyenből ugye minden felhasználónak csak egy lehet).


Szóval bármelyikkel bejelentkezve működik az online játék, nem kell az összesre megvenni.


Nyilván ha több eszköz van, akkor ez nem működik, de én úgy értelmezem, hogy az a cél, hogy mindenki (de egyszerre csak egy) a saját játékmenetét vigye a játékban, ha éppen ő van belépve. És ha így van, akkor működik, hogy csak egyvalaki vásárol.

2021. febr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!