Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játszanak még manapság a...

Játszanak még manapság a Minecrafttal, vagy a rég elfeledett játékok között van már számon tartva?

Figyelt kérdés

Emlékszem, 5-6 éve nagyon népszerű volt ez a játék.

Most mi a helyzet?

Játszanak még vele szép számmal az emberek, vagy már csak nagyon kevesen?

Vannak még felkapott szerverek? Ahol nem csak 5-10 ember játszik egy időben, hanem akár 80-100 is?



2021. febr. 19. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Még mindig nagyon népszerű. Nemrég volt reneszánsza.
2021. febr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3%
Sajnos ahogy az első is mondta, még mindig népszerű ez a lócitrom játék... -.-"
2021. febr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Csak tudnám, mi bajotok van vele? Én nem minecraftozom, de sosem értettem, miért bűn egy kockákból álló világot felfedezni meg házakat építeni benne.


Az nem számít személyiségnek, ha leszólsz valami népszerű dolgot, kettes. Gáznak viszont elég gáz, ha nem vagy 12 éves. 12 évestől még elmegy, gyerekként még nem kell érettnek lenni.

2021. febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Én játszom és van még magyar szerver, ahol átlag 15-20-an, estefelé akár 40-50-en is fent vannak.
2021. febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Egyik youtuber létrehozott szavazatára: "Mikor kezdted a Minecraftot?" (külföldi volt, csak lefordítom) kb. 80% "2019-2020" jelölés érkezett.
2021. febr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!