Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha átrakok egy olyan Minecraft...

Ha átrakok egy olyan Minecraft mapot amiben játszottunk LAN-on másik gépre, akkor hogyan kaphatom meg az én karakteremet és nem a létrehozó karakterét?

Figyelt kérdés
Ugyanazon a WiFi hálózaton játszunk, az ő gépén volt a map, megosztotta LAN-on, de laggolt nekem néha és kidobott. Ezért most át akarom rakni a gépemre, megnézni hogy így működne-e mindkettőnknek, csak amikor belépek az ő helyzetére dob és az ő cuccaival. Hogyan lehetne megoldani hogy mindkettőnket a saját karakterünkbe rakjon vissza, de ezúton már az én gépemen és hostként? Próbáltam kisérletezni a mappájában playerdata-val sikertelenül. Mindkettőnknek eredeti Minecraftja van.

#PC #Minecraft #map #LAN #host #világ megosztása LAN-on
2021. febr. 21. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Az ő LANján pakoljátok ki a cuccaitokat egy ládába, és amikor tiedről léptek be, szedjétek össze a megfelelő szettet.
2021. febr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1.) Le kell töltened az NBT Explorer-t

[link]

2.) Készíts biztonsági másolatot a pályáról!

3.) Az NBT Explorer-ben nyisd meg a következő mappát: Világod neve/level.dat/Data

4.) Töröld ki a "Player" mappát

5.) Ments egyet a programon belül

6.) Próbáld ki, működik-e?


Ezzel a módszerrel kitörlöd a világból azt az adatot, hogy ki a host, és rákényszeríted a minecraft-odat arra, hogy a playerdata mappából kikeresse a UUID-dat, és az ott található adatok alapján létrehozza az új "Player" mappát, jó adatokkal.


Ha nem jó, tölsd vissza a biztonsági másolatot.


Sok szerencsét!

2021. febr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Működik, köszönöm!
2021. febr. 27. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!