Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen a State Of Decay...

Milyen a State Of Decay széria, kinek ajánlott, mi a lényege, mennyire lett jó?

Figyelt kérdés
2021. febr. 24. 14:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy inkább várjak a 3. részre?
2021. febr. 24. 14:40
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat nekem nem jött be egyáltalán, olyan a lényege mint a Walking dead sorozatnak tehát gyülytögetsz embereket irányítassz közösséget vezetsz de szerintem annyira nem jó én nagyon le akartam tölteni le is töltöttem csalódtam:( hogy ha zombis játékot szeretnél akkor inkább Dying Light vagy Dead island
2021. febr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, azokat ismerem is, de akkor inkább Dying Light. A 2. része sem lett jobb, mint az első a State Of Decay-nek?
2021. febr. 25. 22:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Én csak a 2. Részével játszottam de azzal se sokáig mert én csalódtam pedig nagyon kíváncsi voltam hogy milyen meg eléggé vártam de sajnos NEKEM nem tetszik mert szerintem nem is jó. Bár én egyedül néztem meg de lehet hogy co-op ba jobb élmény de szerintem úgy se nagy cucc ha valakivel jatszol.


Pár zombis játék: World war Z , Dead rising , Overkills the walking dead , The last of us

2021. febr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt egy kicsit beszélnek a State of decayrol


[link]

2021. febr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

State of decay 2 a legjobb zombis játék.


Egyedül nekik sikerült azt az igazi zombis világvége hangulatot megteremteni.


"Pár zombis játék: World war Z , Dead rising , Overkills the walking dead , The last of us"


Ezeket pár óra, max nap alatt végig lehet nyomni, és agyő, delete.

Ellenben a state of decay infinite play.

2021. febr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!