Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letörölt játék visszaállítása...

Letörölt játék visszaállítása lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb egy éve vettem egy használt laptopot. A gépen rajta volt a witcher 3: wild hunt nevű játék, amit ki is játszottam. A probléma az, hogy a véletlen letöröltem a gépről a játékot, minden ami maradt az a savek, külön mappában... Arra lennék kíváncsi, hogy van e bármi mód arra, hogy visszaállítsam a játékot, esetleg újra letöltsem, vagy megtaláljam valahol? A játék originál volt vásárolva a gogon. Esetleg, ha nem tudom visszaszerezni, mennyi az esélye, hogy az n"magon" letöltött verzió műkdödne? Előre is köszi a segítséget!

2021. márc. 9. 10:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

Ha be tudsz jelentkezni abba a gog fiókba, akkor le tudod megint tölteni. Ha nem, akkor nem. Vagy megveszed újra, vagy ellopod.


Amúgy ha már kijátszottad, akkor minek kell? Van rengeteg jó más játék. Az élet túl rövid ahhoz, hogy ugyanazokat többször végigjátsszuk. :)

2021. márc. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha megvetted akkor még mindig megvan nem? Feltelepíted megint,majd a meglévő mentéseket bemásolod ennek a játéknak a mentési mappájába.
2021. márc. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első - nagyon élveztem a játékot, és a nyáron újra ki szeretném majd játszani. De amúgy ha gondolod akár pm-be leírhatnád milyen gameket ajánlasz :)

2. - nem én vettem a játékot, rajta volt a laptopon amit használtan vettem.

2021. márc. 9. 11:44
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
Telepítsd újra.
2021. márc. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ejj, emberek, nehéz úgy válaszolni, hogy el sem olvasod a kérdést.
2021. márc. 9. 12:14
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem mindenki elolvasta.A kérdésed láthatólag mindenkinek azt sugallta,hogy vettél egy használt laptopot majd megvetted a witcher 3-at ami lelett törölve véletlenül.

A megoldás attól még kb ugyanaz: megveszed/letöltöd majd feltelepíted.Ezeket a mentéseket meg bemásolod ennek a mappájába.

2021. márc. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Kb egy éve vettem egy használt laptopot. A gépen rajta volt a witcher 3: wild hunt nevű játék"

utolsó, neked ez azt sugallja, hogy én vettem meg??

2021. márc. 9. 13:35
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

Akkor a lényeg:

A játékot nem te vetted, rajta volt a gépen ergo nincs hozzáférésed ha nem tudod a GOG fiók adatokat.

Szóval vagy megveszed újra valamelyik digitális játékáruházból akciósan, vagy letöltesz egy kalóz verziót.

A save pedig 50-50% hogy működik vagy sem.

Saját tapasztalatom, hogy a legális játékok mentései nem működnek csak nagyon ritkán a kalóz változatokkal.

2021. márc. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
Oké,leszűrted a lényeget. Leírtam utána,hogy akkor mit csinálj,mások is,de értetlenkedsz,meg se köszönöd. Segítsen ezek után akinek van hozzá türelme.
2021. márc. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9.: "meg se köszönöd"

"Előre is köszi a segítséget!"

Sry, hogy nem hállálkodom órákon keresztül egy két soros válaszért. Nem is tudom minek írtam ki kérdést, az emberek csak kötekedni akarnak, nem segíteni... De aki hasznosat írt, annak thx, szép estét

2021. márc. 9. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!