Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha steamen megveszek egy...

Ha steamen megveszek egy játékot ami már megvan tört verzióban, akkor az eredeti játékkal tudom használni azokat a mentéseket amiket még a tört verzióval hoztam létre? Ha mondjuk átmásolom az eredeti játék mentés mappájába?

Figyelt kérdés

2021. márc. 9. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Működnie kell, mivel az eredeti és tört játék közötti különbség csak az indító .exe buherálásából származik (esetleg még 1-2 járulékos fájléval). A többi fájlja a játéknak ugyanaz az eredeti és tört esetében is, így a mentési fájlok is. Ezért általánosságba elmondható, a tört játék mentése az eredetibe bemásolható és azzal tovább folytatható.
2021. márc. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen #1-es. 50-50% az esélyed rá. Nekem is volt hogy nem 1 tört játékból nem tudtam átvinni az eredetibe a mentésemet így elejéről kellett kezdenem. Ami 200+ játékóra után eléggé hogy is mondjam... DE van aminél pedig át tudtam, de ott meg az achievmenteket nem kaptam meg.


Szóval HA át is tudod vinni akkor is az achievmenteket nagy eséllyel bukód.


Illetve #1-es nem csak az exe más. A játékos azonosító kód is más a törtben ugyebár, ez az ami miatt az esetek felében nem lehet átvinni. Hiába másoltam be csak a save file-okat(mappát és többit nem) akkor sem észlelete a mentést... :(

2021. márc. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!