Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 5-ben elakadtam! nem...

Bleek137 kérdése:

GTA 5-ben elakadtam! nem jelenik meg új küldetés!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

GTA 5-ben elakadtam!

Most tartok ott ahol ugye a szemetes autót kell lopni és társait.

Már a maszk választás és a szemetes kocsi lopása között elhelyeztem a menekülő autót is (amit sokan ugye nem tudnak) viszont, a szemetes kocsi telepre helyezése után nem jelenik meg új küldetés.. mit tehetek?

Maszkok megvannak!

Szemetes kocsi megvan!

Vontatós kocsi megvan!

Ruha megvan!

Menekülő autó megvan!



#GTA 5 #Get away!
2021. márc. 9. 19:54
1 2
 1/12 anonim válasza:

Szia! Szerintem egy picit több ideig legyél fent, kocsikázz vagy valami, lehet csak idő kell neki. Esetleg még az is lehet, hogy nem jelentetted be az autó helyét?

Mindhárom maszkot, ruhát megvetted?

2021. márc. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia! Igen és be is jelentettem.. próbáltam, hogy újra csinálok mindent de akkor se.. hátha ha várok bedobja.
2021. márc. 11. 19:14
 3/12 anonim válasza:
Ha akkor sem akkor meg irj!
2021. márc. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
továbbra sem. és az újratelepítés se segített
2021. márc. 12. 19:10
 5/12 anonim válasza:
Privátban vagy akár itt is, tudnál e egy képernyőképet megosztani a mapról?
2021. márc. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Persze!

[link]


A kepfeltoltes után egy pontot kell rakni és látod!

2021. márc. 12. 20:12
 7/12 anonim válasza:
Talán a lesteres küldetést csináld meg, lehet csak utána hozza ki. Már nagyon sokszor játszottam végig de ilyen még nem volt. Ha ez sem segít akkor nincs ötletem.
2021. márc. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A lesterest a játék legvégén szeretném mert tőzsdén ezzel lehet sok pénzt kaszálni. Mar en is játszottam végig ezért sem értem mi lehet a gond... és atugrani se lehet tudtommal
2021. márc. 13. 09:00
 9/12 anonim válasza:
Nem tudtam erről a lesteresről még, köszönöm az infót. Egyetlen egy dologra tudok még gondolni, nem lehet mentéshiba és pl az autó nincs elmentve? Probáld meg megint az autósat.
2021. márc. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
újra töltöttem már távolabbrol is... de semmi. majd szerintem new game aztán hátha megoldja :D
2021. márc. 13. 15:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!