Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of Duty Black Ops Cold...

Call of Duty Black Ops Cold War-ban hogy lehet megszerezni a diamond skint fegyverekre? több lenn

Figyelt kérdés

Igen, olvastam utánna a neten, de mindenhol mást mondanak, egyik azt, hogy bizonyos mennyiségű gyilkosság/headshot stb után adja oda, más meg azt mondta hogy ha megszerezted a gold skint egy fegyvertípusra (all smg pl.), akkor ezután egyből megkapod a diamondot is.

Akinek megvan már a skin, vagy tud többet mondani, az feltétlenül szóljon hozzá! :)



2021. márc. 11. 01:44
 1/3 anonim ***** válasza:

A második mondja jól.

Minden fegyverhez tartozik egy adag Camo Challenge (pl. ölj 300-at, csinálj 75 fejlövést, stb). Ha az összeset teljesíted az adott fegyverhez, megkapod a Gold camot. Ha az adott fegyvertípuson belül (pl. SMG, Tactical Rifle, Shotgun...) mindegyik fegyverhez megvan a Gold camo, akkor kapod meg a Diamondot. Ha a játékban található összes fegyverhez megvan a Diamond, akkor kapod meg a legvégső skint (DM Ultra camo).

2021. márc. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ne már, azt mondod, hogy mindegyik fegyverhez meg kell lennie a goldnak? az jó sok?
2021. márc. 11. 14:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, kezdéskor 31 db fegyver volt benne, ezekből három csoportot (AR, SMG, Tactical Rifle) ki is gyémántoztam, de rá is untam, nem érdekel a Dark Matter camo. Ami amúgy elég szomorú, mert a Black Ops 1 óta az összes CoD-ban megszereztem a végső skint, de ez a Cold War iszonyú gyenge lett.
2021. márc. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!