Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezek melyik MesterMC-s szerver...

Ezek melyik MesterMC-s szerverek lehetnek?

Figyelt kérdés

Még régebben játszottam három féle szerverrel MMC-n, amiket máig nem találok. Itt a leírásuk, amire emlékszem:


1. szerver: Ez egy PvP-s szerver volt, ami egy sivatagban játszódott kicsit vadnyugatos beütéssel. A pálya spawn-ja a levegőben kezdődött, ahol lehetett entchantolgatni, napi ládát nyitni Rébusztól, egyebek.., viszont a pvp-hez le kellett ugrani egy lyukba, ahol beleestél egy víztócsába, amik mellett négy irányban fel lehetett mászni egy létrán (utána pedig leugrani) a pvp-s harcokhoz. A pályán voltak kisebb házak, megépített szekerek, parkour-os részek, 1vs1-es harcokhoz gödrök/lyukak, homokblockból készült lépcsősorok, és hatalmas homokkőből készült oszlopok, amikben egy csigalépcsőn fel tudtál menni ilyen rejtett helyekre. Nem tudom hogy mennyire segítség még ez, de a pálya eléggé nagy méretű volt.


2. szerver: Itt a játék lényege annyi volt, hogy szörnyeket kellett ölni, amiért kapsz smaragdot, amit be lehetett váltani pénzre, cuccokra, egyebekre. Itt a játékosokat nem lehetett megölni, csak a szörnyeket. A pálya kinézete pedig hasonló volt az előzőéhez, kivéve hogy a pálya nem sivatagszerű volt, hanem egy sima köves egyszerű kis pálya. Voltak kőből épített garázsok is, ahonnan a mobok jöttek ki. A pályán nem csak sima mobok voltak, hanem erősebbek is, pl. őrlángok, zombi falusiak, sorvasztó csontvázak, nyálkák, boszorkányok, shulkerek és magmakockák. Az utóbbiból volt a legtöbb a pályán.


3. szerver: Ez is szintén egy pvp-s szerver volt. A spawn egy lécekből/fából épített teremben volt, ahonnan hogyha egyenesen mentél végig egy vörös szőnyegen, kiértél a terem végéig, ahol több létrán is fel lehetett mászni (olyan 30 block szélességben), utána pedig leugorni, hogy játsz/pvp-zz (visszamászni már nem lehetett). Ez egy ilyen nyílt rész volt. A spawnról még annyit, hogy itt rengeteg tájékoztató tábla volt arról, hogy mit szabad, mit nem, top játékosok, egyebek. A pvp-s részről pedig annyit, hogy két féle részből állt. A elsőben úgy emlékszem, hogy teljesen jobb oldalt és bal oldalt volt egy-egy több szintes faerőd, amiből fentről lehetett nyilazni a lentiekre,illetve egymásra, el is lehetett itt bújni. Középen volt egy barlang, ami belül le volt védve az entchantoláshoz (azaz nem tudtad megütni a másikat entchantolás közben). Azt hiszem ide ki is voltak rakva az Adminok, Staffok, építészek és a top játékosok fejei. A pálya másik részén volt egy torony és egy vízesés (szintén sivatagi rész), ami teljesen be volt takarva indával meg növényekkel. Itt a homokos rész mellett volt egy földes rész is, ahonnan fák (tölgy és nyírfa) nőttek ki. A két pályarész széle fokozatos homoktömbökből ért véget (amire ügyesen fel lehetett mászni), a pálya teteje pedig átlátszó Akadály blockolból ált. Még annyit mondanék, hogy a spawn fölötti részen volt egy óriási felirat (azt hiszem fehéren), ami a játék neve volt, amire pont nem emlékszem. :D (Ez nem biztos hogy egy MMC-s szerver volt, de ahhoz képest eléggé sok volt rajta a játékos, amikor még én játszottam rajta annó. Szóval hogyha bárki felismerné ezt a szervert -akár hogyha a sajátja-, annak nagyon megörülnék.)


Hogyha van bármi kérdésetek a leírásaimmal kapcsolatban, akkor ne féljetek azt megírni! A segítségeteket pedig nagyon megköszönném!



2021. márc. 13. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
2 es szerver 99 guns and mobs
2021. márc. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez lesz az, köszi! Már csak az 1. és 3. szervert keresem.
2021. márc. 14. 13:41
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

1. Az első szerver játékmódja valószínűleg kit pvp. Próbáld végig a Pvp szerverek szerveren (xd) belül az összes kit pvp szervert, ahol egyezik a map vagy vannak cuccaid akkor az lesz az.


2. Ez nem guns and mobs lesz, ahogy előttem írták. Ez kb 5-6 éve egy játékmód volt, aminek a neve player vs zombie volt, röviden pvsz. Sajnos ez a játékmód nagyjából 1 évig működött, majd eltűnt, pedig valóban nagyon jó volt.


3. Ezen sajnos nem játszottam valószínűleg így nem ismerem fel.

2021. márc. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
dx:(
2021. márc. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem játszottam a harmadik szerveren, viszont engem eléggé a Hypixel Pit szerverére emlékeztet. A nevének nincs hozzá köze esetleg, hogy pit vagy ilyesmi?
2021. márc. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Nem hiszem. Elnézve a képeket a Hypixel Pit szerverről nem hiszem, hogy ez lenne az. Azért köszönöm a segítséget!
2021. márc. 27. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!