Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Strdew Valley-ban mi az a...

A Strdew Valley-ban mi az a kis zöld doboz a sínek mögötti részen?

Figyelt kérdés
Elvileg valahogy át lehet ott jutni a boszorkányhoz, hogy valami magic ink-et (varázs tinta) megszerezzek, de nem találtam semmi használhatót róla egyenlőre...

2021. márc. 14. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:

A varázsló küldetései során nyílik meg a lehetőség, hogy eljuss oda.

[link]

2021. márc. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De milyen küldetések? nekem csak annyit mondott, hogy valami varázytintáz hozzak el neki, és otthagyot.. :/ tudnád nekem picit részletezni? 😅🥺
2021. márc. 15. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor tudod megcsinálni, ha a community center vagy joja áruház küldetéseket végig megcsináltad. A tintához a csatornákba kell lemenni, ahhoz viszont kell egy rozsdás kulcs, azt pedig azután kapod, hogy a múzeumnak 60 tárgyat adományoztál.


A wikis cikkben végig le van vezetve, attól jobban én sem tudom elmondani.

2021. márc. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jaaa, jó, nekem a csatorna maradt ki, a community center már kész, de akkor megvan, mi hiányzik, köszönöm szépen 😊
2021. márc. 16. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!