Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mért nem tudok a San Andreas-a...

Mért nem tudok a San Andreas-al multizni?

Figyelt kérdés
az sa:mp 0.3a van a gépen, amin még délután vidáman multiztam, most este viszont nem keres szervereket, és bartomtól kapott szerver ip-címére se enged fel a szokásos the server didn't resbond.... szöveggel, pedig a szerver 129%-ban ment, továbbá külföldi szervereknél is zt írta ki. Tűzfal, mindent kikapcsoltam, így sem ment (délután így minden be volt kapcsolva, és ment), továbbá semmi modding nincs a játékban. Router-em van, egy TP-link wr542gr, bár ha eddig is ment..... Tehát mi lehet a probléma? (jó helyre van telepítve)
2010. aug. 19. 00:56
 1/3 anonim válasza:

töröld le és rakd fel újra (én is mult

izok)

2010. aug. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vírus nem kerlt arra a gépre ill. a portot egy más program nem zárja el?esetleg azon a porton keresztül akarna valami/valaki bemenni?Nem tudom melyik port pontosan a samp-é de biztosan ilyen dolog!Ezeknek nézz utánna!
2010. aug. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Újaraktam mindent, most elvileg működne, mert kiírja, hogy kik vannak a szerveren, ping-et stb, csak most meg az a baj, hogy rányomok a connect-re, és gta_sa.exe-t indítja, vagyis az egyjátékos módot.
2010. aug. 21. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!