Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet kipróbálni a...

Hogy lehet kipróbálni a hearts of iron 4 great war modot ha az eredeti játék megvan steamen?

Figyelt kérdés
Hogy tudnám letölteni és beüzemelni esetleg ha videó van hozzá annak nagyon örülnék?

2021. márc. 17. 10:56
 1/7 nhzzhnnhzzhn ***** válasza:
Mi a probléma a Steamel? Ugyan úgy telepíted a modot mint ha nem steames lenne a játék. Annyi a fontos, hogy ha a játéknak van online része akkor oda ne menj moddal mert kibannolhatnak!
2021. márc. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nhzzhnnhzzhn ***** válasza:
Vagy ha nem tudod hol a játék mappája akkor steamen belül a játék tulajdonságai és a fájt tartalmazó mappa megnyitása.
2021. márc. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 nhzzhnnhzzhn ***** válasza:

Letölteni meg úgy, hogy beírod a jó barátodba (google), hogy hearts of iron 4 great war "a mod neve" download és ott lesz telepítési útmutató is elvileg.


[link]

2021. márc. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


A Steam könyvtáradban megnyitod a játék oldalát. Rákattintasz a "Műhely" gombra, majd az új fülön legfölül újra a "Műhely"-re (ha nem ezt dobná be alapból). Itt legörgetsz, és a "Legtöbb feliratkozó" első oldalán ott lesz.

2021. márc. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönőm a válaszaitokat
2021. márc. 17. 12:03
 6/7 nhzzhnnhzzhn ***** válasza:
1 ember irta öket xd de amugy szívesen reméltem segítettem
2021. márc. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát a többit nem nagyon értetem
2021. márc. 17. 13:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!