Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki a kedvenc Attack on Titan...

Ki a kedvenc Attack on Titan karaktered és miért?

Figyelt kérdés

2021. márc. 17. 22:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Hitch, mert egy laza csaj, és nem mellesleg waifu material
2021. márc. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Armin

Okos, kedves és nagyon sokat tesz a barátaiért. Nagyon fontos karakter a történetben is. Meg természetesen a külseje miatt :)

2021. márc. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Connie,mert cuki és őrült.
2021. márc. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Erwin, mert szerintem jó vezető annak ellenére, hogy sokan nem kedvelik. És mert jól összetett karakter.
2021. márc. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Hitch, Armin és Reiner
2021. márc. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Levi mert egyszerűen imádom a személyiségét és nagyon badass

Armin mert nagyon okos, kedves és bármit megtenni a barátaiért.

Falcot is szeretem mert Gabival ellentétben végig gondolja a dolgokat, kedves és Gabit is mindig megvédi.

2021. márc. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Eren, valami elképesztő a karakterfejlődés, amin végig megy. Mindenidők egyik legjobban kidolgozott anime karaktere.
2021. márc. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Igazából véleménykutatás céljából írtam ki a kérdést, szeretem mások véleményét olvasni olyan dolgokról, amik érdekelnek.Reagálnék az eddigi válaszokra.


1:Igazából megértelek, én is nagyon szeretem Hitchet, ezen nagyon nem lehet mit magyarázni.

2:Armin a harmadik kedvenc karakterem. Imádom nagyon ahogy felépítették, ahogy fejlődött.És hát azért a negyedik évados kinézetébe se lehet nagyon belekötni, szerintem nagyon eltalálták.

3:Egyszerűen imádom Conniet. Nekem a legnagyobb kedvencem Sasha és mivel az ő karakterének része Connie, a sorozat alatt én is egyre jobban megszerettem.

4:Nem fogok hazudni, én nem vagyok odáig Erwinért, de nagyon tisztelem és elismerem. Jó karakter lett, valóban összetett. Igazából én úgy tudom, hogy nagyon sokan szeretik, nem nagyon találkoztam még olyannal, aki utálja.

5:Első kettőről feljebb. Igazából Reiner karakterét a végére sikerült megértenem, de örülök, hogy sikerüt. Nagyon érdekes karakter véleményem szerint. Az utolsó évadban igazi képet kapunk róla, nem csak a keményfejű "megölök mindenkit" megy.

6:Levi a második kedvenc karakterem. Egyszerűen imádom.Nem csak azért mert "badass"..Az egész múltja tiszteletre méltó, plusz az is, hogy onnan idáig jutott. Mindenkit elvesztett aki fontos volt neki és bár azt mutatja, hogy kemény, igenis vannak érzelmei, csak már magának se meri bevallani. Remélem méltó befejezést kap majd. Falcoról pedig egyezik a véleményünk, legbelül remélem, hogy kap majd valamilyen titánt, egy kicsi hős.

7:Most sokan meg fognak utálni, de kifejtem a véleményem.Személy szerint nem vagyok megbékélve Erennel. Azzal egyet kell értsek, amit 7 ír, 100%-ban, viszont én nem szeretem Erent. Nekem az egész sorozat alatt sok volt, most meg főleg. Egy precízen kidolgozott karakter és valóban csodálom, de nem kedvelem. Ez amiatt lehet, mert a karaktereknek is van egy személyisége és nekünk olvasóknak/nézőknek is. Vannak olyan esetek, amikor ez a kettő nem fér össze.


Köszönöm az eddigi válaszokat még egyszer, remélem ti is várjátok már a vasárnapot, akárcsak én!<3

2021. márc. 18. 09:00
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Annie. Mert ugyan olyan nehezen mutatja ki az érzéseit mint én.
2021. márc. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
28%
Egyébként ez miért a játékok kategóriában van? :D
2021. márc. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!