Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek Venti banner-ja...

Szerintetek Venti banner-ja vissza fog jönni harmadjára is? (Genshin impact)

Figyelt kérdés

Nagyon sokat spóroltam rá de még így se őt kaptam meg, hanem Diluc-ot. Most kicsit össze is törtem emiatt. Pénzt nem akarok a játékra költeni, mert a szüleim amúgy se engednék. Van még valamennyi esélyem, hogy megkapjam, vagy teljesen esélytelen?

Köszönöm a válaszokat!



2021. márc. 18. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia, nos.. esélynek van esély rá, minden kívánságnál, csak kicsi

Biztos visszafog jönni valamikor (valamikor), csak az nem most lesz


Én szurkolok, de inkább azt mondom, spórolj, hátha lesz más, aki megtetszik

2021. márc. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hello köszi a választ :)

Most megpróbálok még primo-t szerezni Ventire hátha, de ha nem akkor utána spórolok a visszetérésig vagy Scaramouche-ig(remélem őt is majd meg lehet szerezni :))

2021. márc. 18. 11:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez tényleg csak a szerencsén múlik ahogy az első is mondta. Nekem 5. próbára beadta Venti-t pedig nem is őt akartam(hanem Razor-t :'(). Szóval esély mindig van, csak fortuna kisasszony kegyein múlik a dolog.
2021. márc. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok:

Én meg amúgy 20 napot nem kívántam, gyűjtöttem a primot/fatet, aztán 16 fate és 7400 primo állt készen arra, hogy Ganyu hazajöjjön, szerencsére haza is jött (úgy, hogy 50-50 volt az esély)


Szóval ez színtiszta mák, hogy kapod vagy sem, kivéve, ha az előző karakter nem banneres volt, akkor a következő 100% hogy az lesz

2021. márc. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell egyáltalán fizetni ezért a játékért? Mindenhonnan azt hallom, hogy MUSZÁJ fizetni a jobb karakterekért, mert LEHETETLEN a végjáték ötcsillagos megagiga karakterek nélkül. Én azokkal a karakterekkel toltam végig oda-vissza, amiket a játék adott, és soha nem éreztem úgy, hogy nekem most fizetnem kell a továbbjutáshoz.
2021. márc. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok:

Én se fizettem egyikért se

Van 5*, de szerencse és irdatlan mennyiségű farmolás eredménye

2021. márc. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

a Genshin az a játék, amiben alap karakterekkel is lehet boldogulni. olyanról is tudok, aki csakis travellerrel játszik

persze érdekesebb ha van sokféle karakter, de pl Bennett Razor párost semmi pénzért nem cserélném le

2021. márc. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én olyanról hallottam, aki az Spiral Abyss 12. szintjét Noelle és Ningguang (2 külön csapat) megcsinálta 9/9 csillagosra

És én pl Lumine-t és Amber-t is AR45-ig használtam

2021. márc. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az szép
2021. márc. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!