Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Michel Myers ellen mi a jó...

Michel Myers ellen mi a jó taktika Dead by Daylight-ban, hogyan kell túlélőzni ellene?

Figyelt kérdés
Nem jelzi a szívdobogást, ha jön, nincs félelmi zónája, gyorsabb is, mint a többi gyilkos, egy ütéssel leterít, és ha bejön a képessége, akkor egyből kivégzést csinál, ha elkap. Ha a négy túlélőből csak egy valaki béna, akkor esélytelen kijutni ellene, én így vettem észre. Úgy érzem ez a gyilkos túl erősre sikerült.

#Michael, Myers, Dead by daylight
2021. márc. 19. 03:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs olyan gyilkos a Dead by Daylight-ban, amit ne tartana valaki túl erősnek. Még Freddyről vagy Legionről is hallotam ezt, pedig hát ők...

Sajna Myers ellen összesen kétszer játszottam, és mindkétszer villámgyorsan lenyomtuk, így ebben nem tudok tanácsot adni. A fórumok tanúsága szerint mindenki közepes erősségű karakternek tartja, és ha a túlélők nem engedik a The Evil Within képességét feljebb skálázni, akkor az egyik leggyengébb gyilkos.

2021. márc. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pontosabban, mi is az az Evil Within, és hogyan skálázódik?
2021. márc. 19. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!