Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims2-ben még soha nem...

A sims2-ben még soha nem született lány gyerek, mindig csak fiú. Van vmi kód, h lány is szülessen? Elegem van már a fiúkból!

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 12:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig fiaim születnek, bár multkor jött egy ikerpáros, fiú-lány. Meg egyszer lány, de utána meg 2 fiú.Ha örökbefogadok akkor is mindig fiút adnak :@ Nem tudok rá kódot, de engem is kezd zavarni :D:D:D
2010. aug. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ált. szülés előtt mentek és addig lépek ki és töltöm vissza, amíg lány nem lesz. :D
2010. aug. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%
Hú a kérdésre nemm tudom mi a válasz de haverom beütött valami szarságot(kódot) és lenyúzta az emberkét a másik ember pfú nagyon durva vot :D
2010. aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Megint szült a nőm... természetesen fiút! :) Kiléptem mentés nélkül h lány legyen, de mindig csak fiú egymás után 4-szer. Aztán kiléptem még egyszer, de akkor már nagyon ideges voltam és visszaléptem és lány lett!!! Köszi a tippet!!!!
2010. aug. 20. 10:57
 5/15 anonim válasza:
Hát nekem is volt ezzel problémám, de esetleg azzal próbálkoztál már, hogy mikor már az ágyban vannak, akkor a nővel kattintasz a férfira és a gyermeknemzésre? Szerintem ez bevállhat. Mert ha a nővbel kattintasz a pasira, akkor lány, ha a férfi a nőre, akkor fiú lesz a gyerek.
2010. aug. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Kriszta15 válasza:
Ezt már én is csináltam, de nem sikerült.Nekem is most négy fiam van a Sims 2- ben, pedig már az elején lányt akartam..... =D
2010. aug. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Lány gyerek születését így kell megalkotni :

-A csaj kezdeményezze a pasival a gyermeknemzést.

-Csak kukorica pelyhet egyen, vagy sajtostésztát , vagy hamburgert. (Ezeket csak a férfi készítse el a nőnek, vagy valaki a csajon kívül aki terhes. )

-Amint megjelenik a hasa , ne takarítson ne csináljon semmit , alváson, evésen, ZUHANYZÁSON , Wc-zésen kívül.

-Nagyon sokat kell pihennie,és legyen körülötte rend. ( Ilyen esetekre én felszoktam venni egy takarítónőt, meg kertészt meg minden ami elveszi a csaj munkáját a ház körül. )


Arra , hogy így lesz csaj a következő jelekből jöttem rá : 7-szer fia született, azután megtettem ezeket amiket leirtam , egyszer lány , aztán megint csinált mindent a csaj , mintha nem lenne terhes, és fia született. Többször nem is próbálkoztam . :)

2011. okt. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
csinálj egy új családot egy lány tipegővel és kész is a lány xD
2011. dec. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 blazeeee válasza:
0%
Milyen kib.szott nagy problémáitok vannak az életbe!
2012. febr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
ha azt akarod hogy lány szülessen a fiúval a kantincs a lányra a gyereknemzés opcióval
2012. febr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!