Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Idősebb Gamerek / ex-gamerek,...

Idősebb Gamerek / ex-gamerek, ti hogyan élitek meg most a játékokat?

Figyelt kérdés
Most nem az 50-60 évesekre gondolok az amigás meg comodore-os korszakos gamerekre gondolok, hanem a huszon-harminc éves emberekre, akik még ps1-en kezdték az egészet, a játékok aranykorában :D Aki végigjátszotta a gyerekkorát, vagy a mai napig, ők hogyan élik meg most a játékokat? Én kicsit úgy, hogy már annyi mindennel játszottam, az összes platformot végigpróbáltam, és nagyon ritka amikor le tud nyűgözni egy játék, és úgy érzem egyszer ezért fogom abbahagyni, mert már nem tudnak újat mutatni, és nem azért mert "kinövöm" :/ Habár a VR talán egy új irányt nyithat, de még nagyon gyerekcipőben jár az egész.

2021. márc. 20. 08:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
neked marha sok szabadidod lehet ha space engineers meg ilyeneket jatszol :D Nem rosszak nem azt mondom, de en direkt nem jatszok ilyenekkel mert ez tenyleg az iskolas gyerekeknek valok akiknek tengernyi szabadidejuk van, vagy az unatkozo milliomosoknak. Meg amugy ezek baratokkal a legjobbak, minecraftba osztott kepernyon anno haverral szerintem tobb szaz orat jatszottunk, amikor egyedul probaltam marha unalmas volt es csak arra emlekeztetett hogy egy no life balek vagyok :D Mara meg mar minden haver / barat szetszaladt, munka, csalad stb miatt, ugyhogy reszben nekem ezek ezert sem jatszanak, meg mert nincs idom kitanulni oket, meg az allando updatekkel mindent megvaltoztatnak. A Rust amikor megjelent utana par honappal megvettem es tok jol elvoltunk vele, egy ev mulva amikor visszamentem teljesen mas lett az egesz jatek es amit kitanultam anno kb xart sem er
2021. márc. 25. 09:27
 12/12 anonim ***** válasza:

Dehogy van sok szabadidőm.

Rengeteg sorozatot is nézek. És nem játékok alatt.

Mindenkinek arra van ideje, amire szán.

De emellett van barátnőm is, együtt élünk.

Mondjuk mostanában a Space Engineerst nem szedtem elő, de több, mint 1000 órám van benne.

Eve-et is nagyon rég játszottam. 4 műszak és barátnő mellett.

Szerencsére volt egy jó corp is benne. De aztán kikoptak az öregek és az újak csak afk-olni jöttek, mert készültek a vizsgákra. Szóval pont a tanulókkal volt a gond.

X4-et tavaly tavasz környéken kezdtem. Több, mint 400 órám van benne. Még egy kicsi belefér, utána célt veszít.

Egyszer kiirtottam a teljes galaxist. Csak én maradtam.

Aztán visszatöltöttem a háború előtti időt és másképp folytattam.

Elite-ben is benne van több, mint 400 órám. A kapcsolótáblába is rengeteg időm van, amit hozzá építettem és sosem használtam. Az építést nagyon élveztem, de a játék már kevésbé vonz. Pont azért, mert sok időt elvisz. És mert online. Akkor is, ha single-ben nyomja az ember. Barátnő mellett mostanában nem szeretek belemélyedni ilyenbe, mert nem lehet akármikor abbahagyni.

Pedig a Star Trek is nagyon érdekel. De kétszer nekiállni egy küldinek...


Sok játékba belekezdtem, de csak nagyon keveset fejeztem be. Ami azért kicsit zavar. Valószínű ezért is játszom inkább olyanokkal, mint amikkel.

Nem azért hagytam abba, mert nem ment, hanem mert jött valami is 1-2 hétig nem játszottam. Aztán még egy kicsit tolódott a dolog. Mire megint a játék elé kerültem, elfelejtettem az apró gombokat, mint a késelés, gránát dobás, egyebek.

Egy FPS játékban nagyon ritkán van több száz óra. A multi meg annyira nem vonz. Sosem volt az igazi a reflexem. Voltak jó pillanataim, de sose széria.

Illetve sokszor gond a random csapat. Már nincs türelmem hozzájuk. És szeretek a saját tempómban haladni.

2021. márc. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!