Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraftban érdemes...

World of Warcraftban érdemes lenne leadni az engineering szakmát és kitanulni helyette a blacksmithing-et?

Figyelt kérdés

Kitanultam az engineering-et, de úgy látom, hogy ezzel nem igazán tudok használható cuccokat csinálni és pénzt sem lehet vele keresni, mert nem tudom eladni a cuccokat, amiket kraftolok.

Blacksmithing hasznosabb lenne?



2021. márc. 21. 23:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De akkor BS-el lehet jó geart csinálni, engineering-gel tudok bármi hasznosat kezdeni?
2021. márc. 23. 22:29
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Engineering nagyrészt mindig is arról szólt hogy olyan tárgyakat gyárts amik néha megkönnyíthetik a dolgod (cloak ejtőernyő, loot-a-rang, hordozható mailbox), de főként fun itemek.
2021. márc. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Engiből lehet csinalni egy head itemet abba meg cogwheel socketetet rakni( ezek elég sok statot adnak)
2021. márc. 24. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Értem. De viszont BS-el úgy tudom, hogy nem csak head itemet, hanem mindenféle páncélt lehet csinálni. Vagy az nem olyan jó, mint az engis?
2021. márc. 25. 00:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!