Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Warhammer-Vermintide 2 Vélemé...

Warhammer-Vermintide 2 Vélemények? Megér 3500ft-ot?

Figyelt kérdés
A stílus nem tűnt rossznak. De nem tudom mennyire,játszhatják sokan.
2021. márc. 23. 00:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Annyit bőven megér. Az alap játékban is van annyi izgalom és tartalom, hogy órákra lekössön. Én nagyon bírom, 378 órám van benne és megvan minden kiegészítő hozzá.

Azt nem tudom konkrétan mennyien játsszák, de sokat még nem kellett várnom egy-egy partira. De, ha nincs elérhető játékos, akkor a botok is egészen jól megállják a helyüket a csapatban.

2021. márc. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az első részbe beleraktam 200 órát, de a másodiktól 50 alatt elment a kedvem, mert nekem nagyon nehéz volt. Nem azért, mert az ellenfelek túl sokat sebeztek, vagy túl sok volt az életerejük, hanem mert a felbukkanásuk teljesen véletlenszerű és gyakran unfair volt. Megrohan egy horda, közben feltűnik egy speciális skaven (orgyilkos, vagy Packmaster), aztán felbukkan egy Káosz varázsló, és egy forgószéllel szétszórja a csapatot, fél perc alatt mindegyikünk halott. Emellett sokkal kevesebb lőszer és gyógyítás van a pályákon, mint az első részben.

A Steam fórumok tanúsága szerint a megjelenés óta sokat csiszoltak rajta, az első két nehézségi fok sétagalopp, az AI sokkal okosabb lett, de már nincs kedvem még egyszer visszatérni.

2021. márc. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nektek volt olyan probléma h nem tudtatok csatlakozni a friend listből senkire és rátok se? Ps4
2021. márc. 23. 12:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!