Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak ha a modolt...

Mit csináljak ha a modolt Minecraft világ nem működik? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Elképesztően régóta szenvedünk már de egyszerűen sosem sikerül, szeretnék együtt játszani egy személyel de nem bír rám csatlakozni. Egy háztartásban vagyunk, mind kettőnknek ugyan azok a modok vannak meg (pendriveal tettük át) de semmi. Próbáltuk hamachi valami, hamachi nélkül radminnal, anélkül de nem működik. 1.7.10-es verzió, van hogy beírja az ip-t meg a kis kódot amit akkor ad ki ha lanon van a világ de általában kiírja magát a világot rakatint 1-2 percig tölt majdkiirja hogy sikertelen csatlakozás. Valaki ha tud segítsen mert nincs ötletem mit csináljak. (Egyértelműen van Forge és gépen vagyok ő meg laptopon)

2021. márc. 24. 15:37
 1/5 A kérdező kommentje:
#multiplayer sajnalom eirtam
2021. márc. 24. 15:39
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Olcsó húsnak bíza híg a leve. :)
2021. márc. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az indított szerverre is fel kell tenni a modokat, és a forge-ot oda is telepíteni az "install server" opcióval.


És megint az olcsóhúsos csávó...

2021. márc. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Nem szerveren játszunk, létrehoztam egy lan világot egyjátékos módban. De nekem a szerver is jó lenne csak a szerverbe hogy kéne mappot feltenni?
2021. márc. 24. 21:57
 5/5 anonim ***** válasza:
nézz tutoriált, de valami olyan, hogy van egy World mappa, és azt ki kell cserélni
2021. márc. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!