Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » You Are Empty nevű játékot...

You Are Empty nevű játékot honnét lehet Magyarországon beszerezni?

Figyelt kérdés
Sajnos egyik boltban sem látni már, Steamen nincs fenn, Marketplacen, Jófogáson, Vaterán senki se árul, Ebayről meg több 10 ezer ft lenne. Nem tudjátok, nem elérhető belföldön valahol? Akár digitálisan akár fizikai változatban jó lenne.

2021. márc. 26. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Tegyél fel hirdetéseket aprós oldalakra, hogy keresel. Amennyire tudom digitálisan nem is volt fenn pl Steamen vagy iylesmi, csak a fizikai formátum van.
2021. márc. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak kíváncsiságból, ez valami különleges gyerekkori emlék? Vagy miért akarod megvenni? Pl gamespot 1.5\10 pontot adott rá, egyetlen helyen kapott egyértelműen pozitív értékelést, de az az oldal ahogy van megszűnt azóta. :D
2021. márc. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen az oldalon letölthető én is innen szedtem le. Az alacsony értékelés ne tévesszen meg ez egy nagyszerű atmoszférájú játék amiben érezhetően több potenciál volt csak problémák miatt sokmindent kivágtak belőle.

2021. júl. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!