Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4 mods? Mivel lehetne...

Sims 4 mods? Mivel lehetne érdekesebbé tenni a játékot?

Figyelt kérdés

Sul sul!


Azt szeretném kérdezni, hogy ti milyen módokat ajánlanátok, amivel kicsit érdekesebbé tehetem a játékom?

Jelenleg mccc, Slice of Life és Basemental módok vannak rajta.


Emellett tudnátok olyan cc packokat ajánlani, ahol nem egyessével kellene ruhákat letöltenem, hanem egybe többet is kaphatnék?


Előre is köszi szépen! :)



2021. márc. 28. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Cc packokat találtál azóta? én is utálom egyesével töltögetni. TheSimsResource-on benne van a vip előfizuban ez az egyben letöltés de ha nem muszáj akkor nem fizetnék érte
2021. ápr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát, eddig még leginkább csak ilyen bútorokat, viszont azok is nagyon jók. Lilsimsie videóinál találtam egy párat + pinteresten beírtam keresőbe és ott is kidobott egy párat, amik egész jók voltak, de a legtöbb tumblr-n található.
2021. ápr. 13. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!