Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyi kiegészítővel élvezhető...

Mennyi kiegészítővel élvezhető a sims4?

Figyelt kérdés
2021. márc. 30. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Az összessel?
2021. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
40 kiegeszito kesz vagyonba kerul 😅
2021. márc. 30. 22:26
 3/12 anonim ***** válasza:
2021. márc. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sul Sul!


Én képes voltam 1 teljes évig csak a base game-el játszani.. xd ha nem csalsz benne úgy jobb, mert akkor vannak céljaid.

Utána elkezdtem megvásárolni én is apránként a kiegészítőket, most jelenleg:

a Discover University (őszintén csak a cuccok jók belőle, ritkán járatom egyetemre őket, ó és vannak robotok + Új város)

Get to work (ez tényleg jó szerintem, kísérheted a simsed dolgozni, továbbá vannak ürlények, lehet saját kis boltod, itt is van város, de ott csak 4 telek van ahol csak boltok vannak),

az Island living (szigetek vannaak, vannak sellők + Új város),

a Cats &Dogs (gondozhatod az állataidat, nekem ebből főleg a hajak tetszettek még, lehet állatorvosi rendelőd + Új város)

Seasons (ez szerintem egy alap, sok ruha jár hozzá, ünnepek amiket akár te is kitalálhatsz, új várost viszont ehhez nem kapsz)

Stranger vill (van egy ilyen életcél, addig fun amíg azt meg nem csinálod, amúgy meg + Új város, és a cuccok se rosszak)

Vampires (EZ A KEDVENCEM mert hát naaa, vámpírok, új cuccok, új város (ami amúgy pici))

Realm of magic (varázslók, elég menő varázsló világ + egy pici város)


Összesen nekem ennyi van meg eddig, originen vettem persze mikor le voltak árazva, és azt ajánlom, hogy inkább te is várd meg a leárazást (a basegamet akár hamarabb is megveheted, viszont a kiegészítőknél szerintem tényleg várd meg).

Ha szeretnéd még szólok is akár mikor lesz kedvezményes. Xdd


+ Vannak cc-k meg modok azzal is fel tudod dobni a játékod és ezek ingyenesek mivel más játékosok csinálták.


+ Nagyon sok videó van a kiegészítők bemutatásáról nézz ilyeneket neked melyik tetszik meg stb. ( Az ilyen stuff packeket szerintem utoljára hagyd, mert azok nem túl izgalmasak )



Jó játékot! :D

2021. ápr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Instant gamingen szoktam simst venni ott 90% os learazas van mi dig
2021. ápr. 1. 12:08
 6/12 anonim ***** válasza:

Oo, hát akkor igazából tényleg csak azt tudom ajánlani, hogy nézz videókat arról milyenek is az adott kiegészítők.

Amiket a legjobb ajánlok: Seasons, vampires, get to work, de emellett szerintem a famous-ös pack is jó lehet.

2021. ápr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én azt a kiegészítőt várom amivel bejönnek a vérfarkasok végre...


Van már minden sz.r: sellő,vámpír,szellem,bot,ufó,gomboc Arthur... xD Jöjjenek már végre a vérfarkasok is könyörgöm...

2021. ápr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 Az sose lesz. :D ez a furcsa a sims verziokban hogy ujabbakbol hianyzik az ami a regiekben benne volt tehát egyre rosszabb a játék
2021. ápr. 1. 19:52
 9/12 anonim ***** válasza:
#7 vagyok. Hát ha nem lesznek vérfarkasok, akkor sose fogom megvenni a játékot. Sims 3-at is csak azután vettem meg hogy bejöttek. Addig meg élvezem a khmmm... "virágbolti" verziót.
2021. ápr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sims5-öt várom ez a sims4 hányadék
2021. ápr. 2. 08:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!