Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ennek a játéknak mi volt a címe?

Ennek a játéknak mi volt a címe?

Figyelt kérdés
Gyerek koromban. Unoka tesóm gépén játszottam egy MMORPG szerű játékkal amit most le szeretnék tölteni. Arra emlékszem, hogy más játékosok ellen is lehetett harcolni csapatban is. Na meg mindenféle álaton lehetett lovagolni. Na meg én is át tudtam alakulni allattá. Volt benne mindenféle nagy, legendás NPC. És mikor meghaltal úgy tudom, hogy szellemként ébredtél újra. És volt benne egy olyan város aminek élőhalott város a neve. Úgy tudom lehetett belső és külső nézetbe is játszani.

2021. márc. 30. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:

World of Warcraft?


Állatokon lovagolás - Mountok pipa

Állattá alakulás - Druid és sámán tud iylet, pipa

Élőholt város - Undercity, pipa

2021. márc. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja meg a külső - belső nézet is pipa, bár belső nézetben szerintem senki se tolja.
2021. márc. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy külső nézetbe lehetett csak váltani. Itt ebben a játékban ha jól emlékszem mindenen lehetett lovagolni. És nagymacska féléké lehetett át változni. És általában egy jó nagy városból indult. Ami a hegy tetején volt és ha onnan leugrottam jött a játék.
2021. márc. 30. 23:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Gates of Andaron?
2021. ápr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!