Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van arra lehetőség hogy...

Van arra lehetőség hogy valaki valahol el tudja adni a már nem használt accountjait?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem hogy van egy játék amivel sokat játszottál de már abba hagynád. És nem akarod, hogy hiába legyen az a sok óra ezért eladnád némi pénzért. Erre van valahol hely vagy ez bele ütközik egyes törvényekbe esetleg? És ha szabad hogyan lehet.

#eladás #játék account
2021. márc. 31. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha találsz rá egy balekot, akkor el lehet persze. Mivel a fiókot nem tudod átruházni, ezért az mindig is hozzád fog kötődni, de ha a vevő van olyan buta, hogy így is megfelel neki akkor nincs akadálya. Elsősorban az ismerőseid közül keresgélj, hirdetőoldalak nem szoktak ilyesmit felengedni, és a legtöbb szakfórumon sem.
2021. márc. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Törvénybe nem de 99,9% hogy ToS ütközik (amit végig accepteltél regisztrációnál). Ez annyit takar hogy, ha kiderül végleg bannolják a felhasználót.


Fun fact:

Viszonylag nagy esély van rá hogy ToS leírja hogy neked nincs is accountod, amit használtál csak “kölcsön” kaptad a játékot fejlesztő cégtől, innentől kezdve ha ez tényleg benne van, akkor az is érdekes hogy mennyire legális eladni...


#1es jól írta kevés olyan balek van aki accountot vesz... mert veszélyes és mindig pénzkidobás, előbb utóbb úgyis elveszti a vásárolt accountot.

2021. márc. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jól van akkor majd utána olvasok bár én nem szándékoznák senkit sem átverni. Nincs szükségem az account okra ezért érdeklődtem de akkor igazából meg kaptam a választ. Köszönöm.
2021. márc. 31. 23:44
 4/8 A kérdező kommentje:

Egyébként találtam egy oldalt ahol több száz különféle accountot vásárolhatnak azok akik gondolnak rá. Mégis van ilyen oldal ahol lehet játék accountokkal kereskedni


[link]


[link] gta-account/159480947a!fly-mta-account-gta-san-andreas-multi-theft-auto/?_ga=2.28415476.951623991.1617228217-1880837052.1617228217

2021. ápr. 1. 14:42
 5/8 A kérdező kommentje:
2021. ápr. 1. 14:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Mint írútul el lehet adni, ha találsz belekot.

A Rockstar Gamesel kötött szerződésed itt található (Steames link de a hivatalos változat): [link]

Itt egyértelműen le van írva hogy NEM átruházható licencet kapsz a szoftver használatához, ennek megszegése bűncselekmény (GTA esetében, a licenc szerint biztos). Ha fel akarnak jelenteni 5 év és $250000 büntetés járhat érte. Emögött a valóság hogy én 10 év alatt 2 esetről hallottam (mindkettő Amerikában) ahol történt az esetnek jogi vonzata. Minden más esetben egy account ban jár(hat) az egészért. Meg esetleg emiatt a vásárló “visszatérítést” kérhet.

2021. ápr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon köszönöm hogy mondod amit gondolsz. Remek. Egyébként remélem feltűnt hogy nem a GTA árulom hanem egy MTA szerveren lévő accountot igen kell hozzá GTA San Andreas de azt mindenki maga szerzi be. És az MTA Eula-jában azt írja:A szoftver jóváhagyása nélkül a csapat jóváhagyása nélkül lemásolhatja és terjesztheti az MTA példányait. Annyi hogy nem mondhatod hogy te írtad. Egyedül a szerver szabályzatban van hogy ha kiderül bannolják az Accountot. Ami nem igazán zavar :D hiszen végleg abba hagynám. De köszi hogy leírtad azt hogy GTA nem szabad eladni :D
2021. ápr. 2. 11:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy wow/runescape/MTA accountnak ugyan olyan ToS-e van mint a játékoknak. A linken kívül semmi nem írta hogy GTA MTA accountról van szó, csak azt hogy valamilyen accountról, ami akár Steam vagy Social Club account is lehetett volna, ott meg ugye a játékot is eladod mert kötődik a felhasználóhoz.


Ha az MTA Eula engedi semmi nem akadályoz meg, csak meg kell találni a vevőt, ami nem feltétlen lesz könnyű, de sok sikert hozzá.

2021. ápr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!