Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star wars republic commando?

Star wars republic commando?

Figyelt kérdés

Kis gépigényű fps játékokat böngésztem , és rátaláltam a "star wars republic commando" nevű játékra... Mivel elég közel áll hozzám a star wars univerzum , így egyből megtetszett , de azért felmerült pár kérdés bennem.


Mennyire élvezhető a játék a modern versenytársak mellet? (Tekintve , hogy nem egy mai darab)


Mennyire van jelene a játéknak? Van még közösség/játékosok?


Mennyire ajánljátok? (Jöhetnek személyes vélemények is)


A válaszokat előre is köszönöm!



2021. ápr. 1. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

"Mennyire van jelene a játéknak? Van még közösség/játékosok?"


Egy singleplayer játéknál nem mocskos mindegy?


"Mennyire élvezhető a játék a modern versenytársak mellet? (Tekintve , hogy nem egy mai darab)"


A kornak mi köze van a játékélményhez?


"Mennyire ajánljátok? (Jöhetnek személyes vélemények is)"


Az egyik legjobb SW játék...

2021. ápr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valóban az egyik legjobb!
2021. ápr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a gyors választ!


A játék jelene kérdés tényleg nem volt valami átgondolt , bár szerintem egy single játékot is jobb érzéssel tolsz végig , és osztod meg az esetleges élményeid vele kapcsolatban , hogyha tudod , hogy vannak még játékosok rajtad kívül.


A második kérdésem arra irányult , hogy miért pont ezt , a régebbi sw játékot töltsem le , amikor ott vannak a modernebb battlefront játékok , ergo mennyire tud labdába rúgni mellettük...


Mindenesetre tényleg köszi!

Valószínűleg kipróbálom :-).

2021. ápr. 1. 20:35
 4/8 anonim ***** válasza:

A Republic Commando egy lineáris, sztoriközpontúm shooter, kezeld ekként. Ha mai szemmel és igényekkel nézel rá, nem fog tetszeni.


"miért pont ezt , a régebbi sw játékot töltsem le" - itt még mindig kérdés, mi jelentősége van egy játék korának, ha a minőséget nézzük? Rengeteg olyan régi játék van, ami ma is megállja a helyét.


Ha szereted a SW univerzumot, a Republic Commandot kár kihagyni (csak a kora miatt pedig ostobaság lenne).

2021. ápr. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. ápr. 2. 09:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Megmondom én neked. Ahhoz képest hogy eltelt másfél évtized a megjelenés óta azért még mindig vannak akik játszanak vele, egy single játéknál ugyan nincs nagy jelentősége de szinte bármilyen játékos közösség jó emlékként tekint rá. Sose késő tolni, ennél jóval régebbi gameket is érdemes elővenni így '21-ben.


Mennyire élvezhető a versenytársak mellett? Hát őszintén szólva jobban mint a legtöbb új és népszerű hasonló game. Én lehet kicsit elfogult vagyok a régebbi alkotások iránt és nem nagyon ismerem az újabbakat. De azért szerintem egy uncsi sokadik CoD után azért ez még mindig többet ér.


Teljes biztossággal lehet ajánlani. Mai napig a legjobb SW gamek között van és valószínűleg marad is. Megkérdezel 10 SW rajongót aki játszik is valamit, 8 szinte biztos azt fogja mondani hogy király a Republic Commando.

2021. ápr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Szerintem nekikezdek a játéknak.
2021. ápr. 4. 18:35
 8/8 anonim ***** válasza:
A koron ne múljon! Nekem az egyik kedvencem a Heroes of Might and Magic 2. 95-ös és DOSboxon kell futtatni.
2021. ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!