Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek ha megjelenik a...

Szerintetek ha megjelenik a GTA 6 lesz xBox Onera/PS4-re?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

Szia!


Mivel a GTA a leg felkapottabb játékok közé tartozik, ezért biztos, hogy lesz!

2021. ápr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én pedig úgy gondolom, hogy valószínűleg nem. Most nem az a helyzet áll fenn, mint az előző generációváltáskor, hanem inkább olyan, mint az azt megelőző esetében (GTA IV megjelenésekor 2008-ban). Az új konzolgeneráció már piacon van fél éve és a GTA 6 2023 közepéig egészen biztos nem jelenik meg. Az Xbox One és PS4 akkor már több mint két és fél éve leváltott konzolok lesznek. Ez szerintem már túl öreg ahhoz, hogy a Rockstar tervezzenn vele.
2021. ápr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2. Lehet, hogy igazad van. De a GTA 5-tel sokkal többen játszanak, mint akkor. Én ezért reménykedek benne, hogy a viszonylag “régi” konzolokra is kijön.
2021. ápr. 3. 16:36
 4/11 anonim ***** válasza:

A GTA 5 az új konzolok megjelenése előtti évben jelent meg. Annál az volt a helyzet, hogy vagy megjelenik a régi konzolokra, amikre natívan dolgoztak éveken keresztül vagy eltolják egy évvel. A GTA 6-nál viszont már a fejlesztést is úgy kezdék, hogy az új konzolok kapják a fókuszt, ahogy anno a GTA IV esetében is.


Ha meg is jelenik, az szerintem egyféleképp történhet. Az elhúzódó járvány miatt nagyon lassan terjednek el az új konzolok és inkább visszaportolják az előző generációra.

2021. ápr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

#4


A GTA V 2 hónappal a PS4 megjelenése előtt jelent meg PS3-ra és Xbox 360-ra.


Egyébként kb 1 éve még más véleményen voltam, mostmár viszont biztos vagyok benne, hogy nem jelenik meg PS4-re a következő GTA. Ha idén ősszel esetleg bejelentik az új részt, arra 1,5, de inkább 2 évet rá kell számolni. Szóval a legjobb esetben is 2023-ban érkezik az új rész. Addigra már 10 évesek lesznek a mostani konzolok. Ha kiakarnák adni, akkor iszonyatosan lekéne butítani a játékot.

2021. ápr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mire megjelenik? nem
2021. ápr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
amíg a gta 5 tojja nekik a penzt, nem fogják kiadni a gta 6-ot. azzal levágnák az aranytojást tojó tyúkot. a penzt pedig a Take Two és a Rock$tar is nagyon szereti
2021. ápr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14%
BIZTOS vagyok benne hogy nem fog. a gta 5 ötnek a frissítését is befejezték ps4 en meg xbox one-on mert nem bírná mert grafika váltás lesz. szóval ha befejezték a gta 5 ötnek a frissítését ps4 en akkor a gta 6 nak milyen lesz a grafikája? nagyon baszó? tán ps5 ön is csak 70 fps el fog elfutni.
2021. ápr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8


Te miről beszélsz? Egyáltalán nem fejezték be a PS4-es és az Xbox One-os GTA Online frissítését. Annyira bírom mikor valaki ilyen magabiztosan állít totál marhaságokat.

2021. ápr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
19%

még nem de befogják.

https://www.youtube.com/watch?v=BDqpGVcobIo nézd meg ezt és utána irogasd ezt hogyy ÚGY IMÁDOM AMIKOR hülyeségedet

2021. ápr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!