Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki jobban elmagyarázná a...

Lololini kérdése:

Valaki jobban elmagyarázná a Final Fantsy részeit?

Figyelt kérdés

Animéből azt az 5 részt láttam BrotherhoodXV ből talán(jó kérdés melyiket néztem)


[gőzöm se volt hogy mivan mert az egyik szereplő Noct volt? Amiket én nézem abba meg egy szőke faszi volt :DD de gondolom azért mert nem függ össze a játék]


Azt is néztem hogy 15-6 része van de őszintén nagyon belekavarodtam...

Ha valaki érti akkor magyarázza már el :((


16/L



2021. ápr. 3. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az ÖSSZESET? Van fölös 2-3 éved elolvasni? :)


A Final Fantasy videojáték-sorozat mindegyik számozott epizódja teljesen önálló univerzumban játszódik, semmi köze sincs az egyiknek a másikhoz. A Brotherhood animét sajnos nem vágom, de a leírása szerint a FF XV világában játszódik, a játékkal egy időben. A játék főszereplője Noctis, a koronaherceg, neki fekete a haja.

2021. ápr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés kb olyan szintű, hogy valaki vázolja fel itt neked részletesen a világunkon az élet kialakulását, a különböző korokat, azok élővilágát, a történéseket, amik elvezettek a mai korhoz, hajrá :D
2021. ápr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!