Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol lehet egy játék sorozatszá...

Hol lehet egy játék sorozatszámát megnézni?

Figyelt kérdés
Szeretnék magyarosítani egy játékot és kellene a sorozatszáma, de nem találom. Letudná valaki írni hogy hol keressem? A válaszokat előre is köszönöm!

2021. ápr. 3. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy magyarítás telepítéséhez nincs szükséged a játék sorozatszámára. Amúgy a játék dobozában a kézikönyv hátoldalán, vagy egy külön kártyán.
2021. ápr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát nálam kéri és én ezt még Steamen vettem, szóval a gépen hol tudnám megnézni?
2021. ápr. 3. 20:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Steam a könyvtáradhoz adja a játékot, nem ad kulcsot. De nem, nem kérheti a magyarítás a játék sorozatszámát, ez biztos. De ha leírnád, hogy melyikről van szó, előrébb lennél.
2021. ápr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A játék a Far Cry 1, nem egy mai darab valószínűleg ezért sem olyan egyszerű rá magyarítást tenni. A Magyarítások Portálon töltöttem le az elsőnek megjelent fordítást és miután letöltöttem és megnyitottam kérte hogy adjam meg a játék sorozatszámát.
2021. ápr. 3. 20:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Na látod, hogy nem a játék sorozatszámát kéri, hanem a magyarításét, amit megtalálsz a leírásban. De én a helyedben nem a legrégebbi magyarítást próbálnám, hanem a javítottat.
2021. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben, de hol találom meg a sorozatszámát a gépen? Mivel a leírásban nem látom.
2021. ápr. 3. 20:59
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A gépen sehol, csak a leírásban a portálon.
2021. ápr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ami csak steames játék, annál nem látható a CD kulcs, mivel a fiókod elég azonosítást tesz lehetővé.

HA van CD kulcs a játékhoz, amit vettél, akkor steam kliens, könyvtár fül, jobb klikk a játék nevén, Kezelés >, CD kulcs.

Még egyszer leírom, nagyon ritka, hogy külön láthatod a CD kulcsot, főleg 3. féltől (és általában más klienshez tartozó játékoknál, pl assassins creed uplay) származó játékoknál találod csak meg, szóval nem garantált, hogy megtalálod ott.

2021. ápr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2021. ápr. 4. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!